Тактильний сортер Viga Toys Фактури містить 10 елементів із різними матеріалами. Малюкам від 3 років належить правильно розподілити їх на підставці, вгадавши на дотик ідентичну фактуру.
Розвивальна гра з таким сортером тренує дотик дитини, уважність, мислення, пам'ять. Тактильне сприйняття важливе для повноцінного розвитку малюків нарівні зі слуховим і візуальним. Сенсорний розвиток впливає на соціальні навички дитини, здатність повноцінно сприймати навколишній світ, ефективно взаємодіяти з нею. Тактильне лото або сортер чудово підходять для розвитку допитливості, ясності, уяви малюка. Щоб допомогти дитині правильно визначити для кожної деталі місце, ставте їй навідні запитання. Наприклад, яка на дотик ця частина: гладка, шорстка, м'яка?
Ігровий набір Фактури рекомендований для занять удома, у дитячому садку або центрі, підходить для інклюзивного виховання. Дуже добре поєднується з методикою Монтессорі.
Основа сортера виготовлена з нефарбованого дерева. Розмір підставки: 28 х 11 х 4 см.
Тактильний сортер від Viga Toys Фактури відповідає стандартам безпеки та якості дитячих іграшок EN71, ASTM.
Розвивальна гра з таким сортером тренує дотик дитини, уважність, мислення, пам'ять. Тактильне сприйняття важливе для повноцінного розвитку малюків нарівні зі слуховим і візуальним. Сенсорний розвиток впливає на соціальні навички дитини, здатність повноцінно сприймати навколишній світ, ефективно взаємодіяти з нею. Тактильне лото або сортер чудово підходять для розвитку допитливості, ясності, уяви малюка. Щоб допомогти дитині правильно визначити для кожної деталі місце, ставте їй навідні запитання. Наприклад, яка на дотик ця частина: гладка, шорстка, м'яка?
Ігровий набір Фактури рекомендований для занять удома, у дитячому садку або центрі, підходить для інклюзивного виховання. Дуже добре поєднується з методикою Монтессорі.
Основа сортера виготовлена з нефарбованого дерева. Розмір підставки: 28 х 11 х 4 см.
Тактильний сортер від Viga Toys Фактури відповідає стандартам безпеки та якості дитячих іграшок EN71, ASTM.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Розміри | |
| Висота | 11 мм |
| Ширина | 28 мм |
| Довжина | 4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 58483 |
| Вага | 0.5 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 1,5 |
| Вік дітей до, років | 2 |
| Вікова група | От 18-ти месяцев |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 24 |
| Кількість предметів у наборі | 10 |
| Будь ласка, допитливість | 1 |
| Матеріал паковання | Картон |
| Методики навчання | Монтессорі |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Відчуття | 1 |
| Підкатегорія | Сортери |
| Підходить для інклюзивної освіти | Да |
| Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл | Да |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Пізнання світу |
| Тип | Товар |
| Штрихкод | 6934510584832 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 772 ₴



