Дерев'яна рамка-вкладиш Viga Toys Магнітна риболовля — одна з найнезвичайніших розвивальних іграшок для малюків від 18 місяців. Складається з основи із зображенням підводного царства, набору яскравих рибок і вудки з магнітним поплавцем. Рекомендована для занять за методикою Монтессорі.
Для малюка півтора року зловити рибку на магніт не так уже й просто. Це заняття вимагає, по-перше, посидючості й окоміру, по-друге — певної спритності та добре розвиненої моторики. Спочатку дитина вибирає вподобану рибку для лову, після чого куштує акуратно її «підсікти».
Малюк, якому пощастило мати такий цікавий ігровий набір, і регулярно тренуватися в рибній ловлі, стає більш посидючим, зосередженим, цілеспрямованим. Він тренує довільну увагу та терплячий до результату. За допомогою таких занять батьки відвертають дітей від ґаджетів, привчать їх до інших видів дозвілля.
Рамка-вкладка Viga Toys Магнітна риболовля — це дерев'яна розвивальна іграшка, виготовлена згідно з головним стандартом безпеки EN71, ASTM. Розмір 30 х 22, 5 х 1 см.
Малюнків-підказок немає на основі.
Для малюка півтора року зловити рибку на магніт не так уже й просто. Це заняття вимагає, по-перше, посидючості й окоміру, по-друге — певної спритності та добре розвиненої моторики. Спочатку дитина вибирає вподобану рибку для лову, після чого куштує акуратно її «підсікти».
Малюк, якому пощастило мати такий цікавий ігровий набір, і регулярно тренуватися в рибній ловлі, стає більш посидючим, зосередженим, цілеспрямованим. Він тренує довільну увагу та терплячий до результату. За допомогою таких занять батьки відвертають дітей від ґаджетів, привчать їх до інших видів дозвілля.
Рамка-вкладка Viga Toys Магнітна риболовля — це дерев'яна розвивальна іграшка, виготовлена згідно з головним стандартом безпеки EN71, ASTM. Розмір 30 х 22, 5 х 1 см.
Малюнків-підказок немає на основі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Розміри | |
| Висота | 1 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Довжина | 24 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 58423 |
| Вага | 0.4 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 1,5 |
| Вік дітей до, років | 3 |
| Вікова група | От 18-ти месяцев |
| Уяву | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Зорово-моторна координація | 1 |
| Код УКТВЕД | 9503006100 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 18 |
| Кількість предметів у наборі | 8 |
| Логічне мислення | 1 |
| Матеріал паковання | Пластик |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Пам'ять | 1 |
| Підкатегорія | Рамки-вкладки |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Пізнання світу |
| Тип | Товар |
| Колір | Різнобарвний |
| Штрихкод | 6934510584238 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 465 ₴


