Наші руки не для скування: пальчики маленького дослідника мають бути постійно при ділі — щось щупати, перебирати, розкладати і, звичайно ж, нанизувати на шнурок!
Для всіх цих цілей ідеально підійде шнурівка Бусинки від Viga Toys для дітей від 3 років. Вона являє собою розвивальний ігровий набір із 5 шнурків для настромлення і 90 дерев'яних намистин різних кольорів і форм. Все упаковано в прозору пластикову банку з кришкою.
Регулярно нанизуючи намистини на шнурок, дитина прискорює розвиток глазурної координації та дрібної моторики в рази. Особливо корисно, коли він робить це не хаотично, а за заданою схемою, маючи намистини в певному порядку, сортуючи їх за кольором і формою. Це вчить малюка уважності, терпіння, сприяє розвитку посидючості.
Шнурівка з намистинами — яскравий приклад того, що проста навчальна іграшка може стати для дитини потужним інструментом розвитку. Вона не тільки познайомить його з новими кольорами та формами, а й неабияк зміцнить пальчики та пензлі рук, підготує їх до письма.
Класична дерев'яна шнурівка Бусинки призначена для дошкільнят. Підходить для навчання в межах методик Реджіо та Монтессорі. Рекомендована для дитячих садків та центрів розвитку.
Для всіх цих цілей ідеально підійде шнурівка Бусинки від Viga Toys для дітей від 3 років. Вона являє собою розвивальний ігровий набір із 5 шнурків для настромлення і 90 дерев'яних намистин різних кольорів і форм. Все упаковано в прозору пластикову банку з кришкою.
Регулярно нанизуючи намистини на шнурок, дитина прискорює розвиток глазурної координації та дрібної моторики в рази. Особливо корисно, коли він робить це не хаотично, а за заданою схемою, маючи намистини в певному порядку, сортуючи їх за кольором і формою. Це вчить малюка уважності, терпіння, сприяє розвитку посидючості.
Шнурівка з намистинами — яскравий приклад того, що проста навчальна іграшка може стати для дитини потужним інструментом розвитку. Вона не тільки познайомить його з новими кольорами та формами, а й неабияк зміцнить пальчики та пензлі рук, підготує їх до письма.
Класична дерев'яна шнурівка Бусинки призначена для дошкільнят. Підходить для навчання в межах методик Реджіо та Монтессорі. Рекомендована для дитячих садків та центрів розвитку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Розміри | |
| Висота | 16 мм |
| Ширина | 13 мм |
| Довжина | 13 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аксесуари для зберігання | пластиковий контейнер із ручкою |
| Артикул | 58304 |
| Вага | 0.6 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 5 |
| Вікова група | Від 3 років |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Зорово-моторна координація | 1 |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 12 |
| Кількість предметів у наборі | 90 |
| Матеріал паковання | Пластик |
| Дрібна моторика | 1 |
| Методики навчання | Монтессорі, Реджіо |
| Наявність ручки на коробці | Да |
| Підкатегорія | Шнурівки |
| Розпізнавання фігур | 1 |
| Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл | Да |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Творча майстерня |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Штрихкод | 6934510583040 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 270 285 ₴


