Залізниця від Viga Toys виготовлена з дерева та містить безліч деталей, які урізноманітнять гру. Крім рейок, до комплекту входять потяги, машини, будівлі, дорожні знаки, дерева, фігурки людей, міст і арка. Ігровий набір буде цікавий дітям дошкільного віку від 3 років.
Прокладаючи залізницю, хлопчики та дівчатка розвивають уяву, сприйняття простору, мислення й допитливість. Приміряючи на себе різні ролі та розігруючи сюжети, малюки вчаться взаємодіяти із зовнішнім світом. Набір можна використовувати в дитячих садках і центрах дошкільного розвитку.
Залізниця від Viga Toys допоможе дитині поліпшити тактильні навички та вивчити нові різновиди транспорту. Дерево, порівнюючи з легковаго пластиком, приємніше тримати в руках. Іграшки з натуральних матеріалів цілюще впливають на нервову систему, не перевантажуючи її, тому дитина стає врівноваженішою. Він легко та швидко збере дерев'яні рейки та на кілька годин зануриться в веселу гру! Вагончики потягів з'єднуються між собою за допомогою вбудованих магнітів.
Залізниця відповідає стандартам безпеки та якості EN71 і ASTM, як і всі іграшки компанії Viga Toys.
Набір містить 49 дерев'яних деталей, включно з рейками, поїздами, машинами, будівлями, дорожніми знаками, деревами, фігурками людей, містом і аркою. Розмір зібраної дороги: 105 х 64 х 11 см, загальна довжина шляхів — 400 см. Ширина рейок 4 см, відстань між канавками 2 см. Розмір кріплення: 1,8 х 1,3 см. Батарейки не потрібні.
Прокладаючи залізницю, хлопчики та дівчатка розвивають уяву, сприйняття простору, мислення й допитливість. Приміряючи на себе різні ролі та розігруючи сюжети, малюки вчаться взаємодіяти із зовнішнім світом. Набір можна використовувати в дитячих садках і центрах дошкільного розвитку.
Залізниця від Viga Toys допоможе дитині поліпшити тактильні навички та вивчити нові різновиди транспорту. Дерево, порівнюючи з легковаго пластиком, приємніше тримати в руках. Іграшки з натуральних матеріалів цілюще впливають на нервову систему, не перевантажуючи її, тому дитина стає врівноваженішою. Він легко та швидко збере дерев'яні рейки та на кілька годин зануриться в веселу гру! Вагончики потягів з'єднуються між собою за допомогою вбудованих магнітів.
Залізниця відповідає стандартам безпеки та якості EN71 і ASTM, як і всі іграшки компанії Viga Toys.
Набір містить 49 дерев'яних деталей, включно з рейками, поїздами, машинами, будівлями, дорожніми знаками, деревами, фігурками людей, містом і аркою. Розмір зібраної дороги: 105 х 64 х 11 см, загальна довжина шляхів — 400 см. Ширина рейок 4 см, відстань між канавками 2 см. Розмір кріплення: 1,8 х 1,3 см. Батарейки не потрібні.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 56304 |
| Вага | 2.4 |
| Вага (кг) | 2,2 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 8 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Довжина: | 30 мм |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 6 |
| Кількість предметів у наборі | 49 |
| Будь ласка, допитливість | 1 |
| Матеріал | Дерево |
| Матеріал паковання | картон, пластик |
| Навички конструювання | 1 |
| Наявність ручки на коробці | Да |
| Підкатегорія | Залізниці |
| Підходить для сюжетно-рольових ігор | 1 |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Просторове мислення | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Транспорт і техніка |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Ширина | 43 мм |
| Штрихкод | 6934510563042 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 51 032 142 ₴





