
Гра-головоломка Viga Toys Дерев'яний танграм 7 ел. (56301)
723 ₴
- Готово до відправки
- Код: 56301
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Цей набір виготовлений із високоякісної деревини та упакований у дерев'яну коробку з акриловою кришкою. Набір містить дерев'яні блоки різної форми та картки з прикладами фігур, які можна зібрати з блоків. Дитина також може розвивати фантазію і створювати різноманітні фігури за своїм бажанням.
Набір містить сім дерев'яних блоків, а також картки з прикладами фігур, які можна зібрати. Мета гри: скласти заданий силует. Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл.
Набір містить сім дерев'яних блоків, а також картки з прикладами фігур, які можна зібрати. Мета гри: скласти заданий силует. Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Розміри | |
| Висота | 2 мм |
| Ширина | 27 мм |
| Довжина | 21 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 56301 |
| Вага | 0.6 |
| Вага (кг) | 0,6 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Вікова група | Від 3 років |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Код УКТВЕД | 9503006100 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 24 |
| Кількість предметів у наборі | 7 |
| Логічне мислення | 1 |
| Матеріал паковання | дерево, пластик |
| Методики навчання | Монтессорі, Нікіті |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Настільні ігри |
| Підходить для інклюзивної освіти | Да |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Розпізнавання фігур | 1 |
| Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл | Да |
| Відповідає концепції НУШ | Да |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Пазли та головоломки |
| Тип | Товар |
| Штрихкод | 6934510563011 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 723 ₴

