Чим зайняти дитину від 3 років, щоб вона захоплено гралася і водночас активно розвивалася? Посадіть його нанизувати намистини! У цьому вам допоможе набір для навчання від Viga Toys Логіка.
Він являє собою ефективну розвивальну іграшку, яка складається із 72 дерев'яних намистин різних форм і кольорів, 10 стрижнів, 2 шнурів і 10 панелей із завданнями. Завдання дитини — на стрижень або шнур нанизати намистинки певних форм і кольорів. Бажано, щоб малюк це робив не довільно, а в певній послідовності, зазначеної на панелі із завданнями. По суті, цей комплект — шнурівка для вправ з арифметики.
Користуючись такими наборами для навчання важко переоцінити. Їх рекомендували багато видатних педагогів, зокрема Марія Монтессорі та родина Нікітіних. Крім розвитку сенсомоторних навичок, у процесі нанизування намистинок дитина знайомиться з кольорами та формами предметів, розуміє ази математики, тренує увагу та пам'ять, виробляє посидючість і терплячість.
Настроювання намистин — заняття не тільки розвивальне, але й досить медитативне, антистресове. Багато разів повторюючи ті ж рухи, малюк помітно розслабляється, заспокоюється.
Набір для навчання Логіка неодноразово довів свою освітню ефективність. Він відповідає концепції НУШ, рекомендований до використання в дитячих садках, центрах розвитку, школах.
Він являє собою ефективну розвивальну іграшку, яка складається із 72 дерев'яних намистин різних форм і кольорів, 10 стрижнів, 2 шнурів і 10 панелей із завданнями. Завдання дитини — на стрижень або шнур нанизати намистинки певних форм і кольорів. Бажано, щоб малюк це робив не довільно, а в певній послідовності, зазначеної на панелі із завданнями. По суті, цей комплект — шнурівка для вправ з арифметики.
Користуючись такими наборами для навчання важко переоцінити. Їх рекомендували багато видатних педагогів, зокрема Марія Монтессорі та родина Нікітіних. Крім розвитку сенсомоторних навичок, у процесі нанизування намистинок дитина знайомиться з кольорами та формами предметів, розуміє ази математики, тренує увагу та пам'ять, виробляє посидючість і терплячість.
Настроювання намистин — заняття не тільки розвивальне, але й досить медитативне, антистресове. Багато разів повторюючи ті ж рухи, малюк помітно розслабляється, заспокоюється.
Набір для навчання Логіка неодноразово довів свою освітню ефективність. Він відповідає концепції НУШ, рекомендований до використання в дитячих садках, центрах розвитку, школах.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Дерев'яна коробка |
| Розміри | |
| Висота | 4 мм |
| Ширина | 33 мм |
| Довжина | 33 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аксесуари для зберігання | ящик |
| Артикул | 56182 |
| Вага | 1.6 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 1,5 |
| Вік дітей до, років | 2 |
| Вікова група | От 18-ти месяцев |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 8 |
| Кількість предметів у наборі | 94 |
| Логічне мислення | 1 |
| Математичні навички | 1 |
| Матеріал паковання | Дерево |
| Дрібна моторика | 1 |
| Методики навчання | Монтессорі, Нікіті |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Пам'ять | 1 |
| Підкатегорія | Набори для навчання |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл | Да |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Математика |
| Тип | Товар |
| Колір | Різнобарвний |
| Штрихкод | 6934510561826 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 973 ₴



