Настільна гра від Viga Toys Китайські шашки — чудовий привід провести час разом із рідними. Її правила потішать своєю простотою. Розрахована на 2, 3, 4 або 6 учасників. Настільна гра сподобається дітям дошкільного віку від 3 років.
Китайські шашки допоможуть розвинути мислення, інтелект, уважність. Підходять для навчання за методиками Монтессорі та Нікітіних. Настільну стратегічну гру Viga Toys рекомендує використовувати в дитячих садках і центрах розвитку.
Допомогти дітям у пізнанні світу через гру — один із пріоритетів цього виробника. Створюючись і спілкуючись, діти підвищують соціальні навички, набувають нових друзів.
Гральна дошка зроблена з дерева, добре відшліфована. Настільна гра має міжнародні сертифікати якості та безпеки дитячих іграшок: європейський EN71, американський ASTM.
У комплекті ігрова дошка та 60 фішок у 6 кольорах.
Китайські шашки допоможуть розвинути мислення, інтелект, уважність. Підходять для навчання за методиками Монтессорі та Нікітіних. Настільну стратегічну гру Viga Toys рекомендує використовувати в дитячих садках і центрах розвитку.
Допомогти дітям у пізнанні світу через гру — один із пріоритетів цього виробника. Створюючись і спілкуючись, діти підвищують соціальні навички, набувають нових друзів.
Гральна дошка зроблена з дерева, добре відшліфована. Настільна гра має міжнародні сертифікати якості та безпеки дитячих іграшок: європейський EN71, американський ASTM.
У комплекті ігрова дошка та 60 фішок у 6 кольорах.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 56143 |
| Вага | 1.2 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 5 |
| Висота | 5 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Довжина: | 29 мм |
| Код УКТВЕД | 9504908000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 12 |
| Логічне мислення | 1 |
| Матеріал | Дерево |
| Матеріал паковання | Картон |
| Методики навчання | Монтессорі, Нікіті |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Настільні ігри |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл | Да |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Пізнання світу |
| Тип | Товар |
| Паковання | Картонна коробка |
| Колір | різнобарвний |
| Ширина | 34 мм |
| Штрихкод | 6934510561437 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 642 610 ₴

