
Гра-головоломка Viga Toys Кольоровий дерев'яний танграм, 7 ел. (55557)
257 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: 55557
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гра-головоломка Viga Toys Кольоровий дерев'яний танграм складається із 7 геометричних фігур різних за розміром і кольором. Настільний танграм створений на основі давньої китайської головоломки для розвивальної гри з дітьми від 3 років.
Малюкам необхідно скласти на площині фігуру людини, тварини або предмета, одночасно використовуючи всі сім елементів танграма. Водночас фігури не мають перетинатися й перекривати один одного.
Ця настільна гра дає уявлення про геометричні форми, їх взаємне співвідношення. Складання головоломки розвиває просторове та логічне мислення, навички геометрії, уяву, тренує зорово-моторну координацію.
Кольоровий дерев'яний танграм від Viga Toys відповідає концепції НУШ. Підходить для занять за методиками Нікітіних і Монтессорі, інклюзивної освіти. Гра рекомендована для садків, центрів розвитку, початкової школи.
Навчальний танграм Viga Toys вирізняється міцністю і якістю виготовлення, як і вся продукція бренда. Поверхні фігур ретельно відшліфовані, покриті безпечними фарбами.
Набір виготовлений за стандартами дитячих іграшок EN71 і ASTM.
Малюкам необхідно скласти на площині фігуру людини, тварини або предмета, одночасно використовуючи всі сім елементів танграма. Водночас фігури не мають перетинатися й перекривати один одного.
Ця настільна гра дає уявлення про геометричні форми, їх взаємне співвідношення. Складання головоломки розвиває просторове та логічне мислення, навички геометрії, уяву, тренує зорово-моторну координацію.
Кольоровий дерев'яний танграм від Viga Toys відповідає концепції НУШ. Підходить для занять за методиками Нікітіних і Монтессорі, інклюзивної освіти. Гра рекомендована для садків, центрів розвитку, початкової школи.
Навчальний танграм Viga Toys вирізняється міцністю і якістю виготовлення, як і вся продукція бренда. Поверхні фігур ретельно відшліфовані, покриті безпечними фарбами.
Набір виготовлений за стандартами дитячих іграшок EN71 і ASTM.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Розміри | |
| Висота | 2 мм |
| Ширина | 16 мм |
| Довжина | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 55557 |
| Вага | 0.24 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 5 |
| Вікова група | Від 3 років |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Код УКТВЕД | 9503006100 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 24 |
| Кількість предметів у наборі | 7 |
| Логічне мислення | 1 |
| Матеріал паковання | Картон |
| Методики навчання | Монтессорі, Нікіті |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Настільні ігри |
| Підходить для інклюзивної освіти | Да |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Розпізнавання фігур | 1 |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл | Да |
| Відповідає концепції НУШ | Да |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Пазли та головоломки |
| Тип | Товар |
| Колір | Різнобарвний |
| Штрихкод | 6934510555573 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 257 ₴

