Дерев'яні рахунки Viga Toys допоможуть малюкам в ігровій формі навчитися рахувати. Підійдуть дітям від 3 років переддошкільного віку. Являють собою раму з поперечними стрижнями, на які нанизані кісточки різних кольорів.
Займаючись із дерев'яними рахівницями, діти розвивають гнучкість пальців, вчаться розрізняти кольори та тренують координацію очі-руки. Малюки в ігровій формі познайомляться з математикою, яка важлива для логічного мислення й інтелекту, опанують прості обчислення. Крім ігор, рахівниця допоможе дитині розпочати базову підготовку до школи.
Дерев'яні рахунки від Viga Toys мають 5 рядів різнобарвних кісточок. Кожен ряд позначає розряди чисел: одиниці, десятки, сотні. Як показати на рахунках число? Розмістіть усі елементи праворуч. Щоб набрати конкретне число, зсувайте кісточки ліворуч: на одному ряду одиниці, на іншому — десятки тощо. До освоєння арифметичних дій переходьте, коли дитина навчиться правильно показувати числа.
Навчальні рахунки від Viga Toys рекомендовані для занять удома, у дитячих садках, центрах розвитку та початковій школі. Їх використовують у методиці Монтессорі. Відповідають концепції НУШ, підходять для інклюзивної освіти.
Дитячі рахівниця виготовлені повністю з дерева, гладко відшліфовані, кісточки покриті нешкідливою фарбою. Можна поставити вертикально або покласти горизонтально завдяки широкій рамі. Розміри: 20,5 х 19,5 х 5 см.
Рахівниця для навчання Viga Toys відповідають стандартам безпеки та якості дитячих іграшок EN71, ASTM.
Займаючись із дерев'яними рахівницями, діти розвивають гнучкість пальців, вчаться розрізняти кольори та тренують координацію очі-руки. Малюки в ігровій формі познайомляться з математикою, яка важлива для логічного мислення й інтелекту, опанують прості обчислення. Крім ігор, рахівниця допоможе дитині розпочати базову підготовку до школи.
Дерев'яні рахунки від Viga Toys мають 5 рядів різнобарвних кісточок. Кожен ряд позначає розряди чисел: одиниці, десятки, сотні. Як показати на рахунках число? Розмістіть усі елементи праворуч. Щоб набрати конкретне число, зсувайте кісточки ліворуч: на одному ряду одиниці, на іншому — десятки тощо. До освоєння арифметичних дій переходьте, коли дитина навчиться правильно показувати числа.
Навчальні рахунки від Viga Toys рекомендовані для занять удома, у дитячих садках, центрах розвитку та початковій школі. Їх використовують у методиці Монтессорі. Відповідають концепції НУШ, підходять для інклюзивної освіти.
Дитячі рахівниця виготовлені повністю з дерева, гладко відшліфовані, кісточки покриті нешкідливою фарбою. Можна поставити вертикально або покласти горизонтально завдяки широкій рамі. Розміри: 20,5 х 19,5 х 5 см.
Рахівниця для навчання Viga Toys відповідають стандартам безпеки та якості дитячих іграшок EN71, ASTM.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Розміри | |
| Висота | 19 мм |
| Ширина | 21 мм |
| Довжина | 5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 54224 |
| Вага | 0.3 |
| Вага (кг) | 0,2 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Вікова група | Від 3 років |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Код УКТВЕД | 9503009900 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 24 |
| Математичні навички | 1 |
| Матеріал паковання | Пластик |
| Дрібна моторика | 1 |
| Методики навчання | Монтессорі, Нікіті |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Пам'ять | 1 |
| Підкатегорія | Набори для навчання |
| Підходить для інклюзивної освіти | Да |
| Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл | Да |
| Відповідає концепції НУШ | Да |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Математика |
| Тип | Товар |
| Колір | Різнобарвний |
| Штрихкод | 6934510542245 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 508 ₴

