Дерев'яна каталка Viga Toys Собачка — це сучасна розвивальна іграшка для малюків від 18 місяців, виготовлена у формі симпатичного песика зі шнурком на коліщатках. Виготовлена в стриманому стилі — з екологічних матеріалів, у спокійних тонах (сірий, білий, бежевий).
Туловище складається з двох частин, з'єднаних шарнірним кріпленням, завдяки чому каталка стійка під час поворотів. Крім того, іграшка обладнана 4 масивними колесами для кращої стійкості. Дитина може возити її за шнурок, поступово покращуючи координацію рухів і фізичні якості. Водночас малюк більше рухатисяме, удосконалюючи навички ходьби. Він зможе розвинутися також психологічно — стати самостійнішим, відповідальним, впевненим у собі. Це звільнить батьків руки та дасть змогу спокійно гуляти з дитиною далі від дому.
Дерев'яна каталка Viga Toys Собачка вирізняється надійною конструкцією і простим лаконічним дизайном. Вона виготовлена з деревини високої якості, відповідає авторитетним стандартам безпеки дитячих іграшок EN71 і ASTM. Усі деталі ідеально відшліфовані та пофарбовані безпечними для здоров'я фарбами. Розмір каталки: 18 х 12 х 7 см.
Туловище складається з двох частин, з'єднаних шарнірним кріпленням, завдяки чому каталка стійка під час поворотів. Крім того, іграшка обладнана 4 масивними колесами для кращої стійкості. Дитина може возити її за шнурок, поступово покращуючи координацію рухів і фізичні якості. Водночас малюк більше рухатисяме, удосконалюючи навички ходьби. Він зможе розвинутися також психологічно — стати самостійнішим, відповідальним, впевненим у собі. Це звільнить батьків руки та дасть змогу спокійно гуляти з дитиною далі від дому.
Дерев'яна каталка Viga Toys Собачка вирізняється надійною конструкцією і простим лаконічним дизайном. Вона виготовлена з деревини високої якості, відповідає авторитетним стандартам безпеки дитячих іграшок EN71 і ASTM. Усі деталі ідеально відшліфовані та пофарбовані безпечними для здоров'я фарбами. Розмір каталки: 18 х 12 х 7 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.4 кг |
| Вікова група | Від 18-ти місяців |
| Висота | 18 см |
| Довжина | 7 см |
| Стан | Новий |
| Ширина | 24 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 51614 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 1,5 |
| Вік дітей до, років | 3 |
| Уяву | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Код УКТВЕД | 9503001000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 12 |
| Координація рухів | 1 |
| Матеріал | Дерево |
| Матеріал паковання | картон, пластик |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Каталки |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Просторове мислення | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Пізнання світу |
| Тип | Товар |
| Паковання | Картонна коробка |
| Колір | сірий, білий, бежевий |
| Штрихкод | 6934510516147 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 270 285 ₴


