Дерев'яний поїзд Viga Toys Екокубики — це збірна розвивальна іграшка для малюків від 18 місяців, виготовлена з деревини бука в стриманих непомітних тонах: білому, сріблясто-сірому та деревно-бежевому. Завдяки такому незвичайному поєднанню кольорів ігровий набір має витончений та стильний вигляд.
Поїзд складається з 14 дерев'яних блоків, насажених на стрижні, на 3 платформах із коліщатками. Всі деталі на чисте відшліфовані й акуратно пофарбовані безпечними фарбами. Ця дерев'яна розвивальна іграшка чудово поєднується з методикою Монтессорі. Рекомендована для дитячих садків та центрів розвитку.
Зі складових блоків можна не тільки збирати потяг-пірамідку, а й створювати власні будови, як із кубиків, розвиваючи уяву та дрібну моторику. Гладкі дерев'яні деталі приємні на дотик, їх цікаво розглядати, сортувати за кольорами та формами. За таким медитативним заняттям дитина заспокоюється, стає більш зосередженою та посидючою, що, безсумнівно, тішить батьків і вихователів.
Дерев'яний поїзд Viga Toys Екокубики вирізняється продуманою конструкцією. Він відповідає EN71 і ASTM стандартам якості та безпеці дитячих іграшок. Батарейки не потрібні.
Поїзд складається з 14 дерев'яних блоків, насажених на стрижні, на 3 платформах із коліщатками. Всі деталі на чисте відшліфовані й акуратно пофарбовані безпечними фарбами. Ця дерев'яна розвивальна іграшка чудово поєднується з методикою Монтессорі. Рекомендована для дитячих садків та центрів розвитку.
Зі складових блоків можна не тільки збирати потяг-пірамідку, а й створювати власні будови, як із кубиків, розвиваючи уяву та дрібну моторику. Гладкі дерев'яні деталі приємні на дотик, їх цікаво розглядати, сортувати за кольорами та формами. За таким медитативним заняттям дитина заспокоюється, стає більш зосередженою та посидючою, що, безсумнівно, тішить батьків і вихователів.
Дерев'яний поїзд Viga Toys Екокубики вирізняється продуманою конструкцією. Він відповідає EN71 і ASTM стандартам якості та безпеці дитячих іграшок. Батарейки не потрібні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Розміри | |
| Висота | 19 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Довжина | 9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 51611 |
| Вага | 1.2 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 1,5 |
| Вік дітей до, років | 3 |
| Вікова група | От 18-ти месяцев |
| Уяву | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 6 |
| Будь ласка, допитливість | 1 |
| Матеріал паковання | картон, пластик |
| Навички конструювання | 1 |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Ігрові набори |
| Розпізнавання фігур | 1 |
| Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл | Да |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Транспорт і техніка |
| Тип | Товар |
| Колір | Сірий, Білий |
| Штрихкод | 6934510516116 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 826 667 ₴


