Вибираючи іграшкові продукти Viga Toys, зверніть увагу на набір кулінара для дітей від 18 місяців Дерев'яні хот-дог і молоко. Він містить цілу низку ігрових продуктів, виготовлених із якісної деревини та тканини: шпилька, сосиска, листя салату, пакет молока. Всі елементи яскраві, гладкі, ретельно відшліфовані. Упаковані в картонну коробку з вікном.
З таким розвивальним набором дерев'яних продуктів дитина зможе грати в найрізноманітніші сюжетно-рольові ігри — від кухаря до продавця. Він із легкістю збере хот-дог для друзів і, якщо захоче, виставить його на продаж. У процесі гри малюк дізнається, з яких інгредієнтів складається ця популярна закуска, навчиться її правильно складати. У результаті, у виграші залишаться не тільки діти, а й батьки, які зможуть працювати паралельно: поки малюк збирає та розбирає іграшковий хот-дог, мама та тато приготують обід.
Серед іграшкових продуктів Viga Toys набір Дерев'яні хот-дог і молоко займає особливе місце. По-перше, він наочно знайомить дитину з базовими кулінарними рецептами. По-друге, малюк отримує прекрасний матеріал для розвитку фантазії та творчої уяви. Він вчиться самостійно обходиться з простими продуктами, попутно запам'ятовуючи, де їх застосовують і як вони називаються.
Розвивальні іграшки у формі хот-дога та пакета молока з дерева відповідають основним стандартам якості та безпеки EN71 і ASTM. Набір рекомендований для занять за методиками Реджіо та Монтессорі.
З таким розвивальним набором дерев'яних продуктів дитина зможе грати в найрізноманітніші сюжетно-рольові ігри — від кухаря до продавця. Він із легкістю збере хот-дог для друзів і, якщо захоче, виставить його на продаж. У процесі гри малюк дізнається, з яких інгредієнтів складається ця популярна закуска, навчиться її правильно складати. У результаті, у виграші залишаться не тільки діти, а й батьки, які зможуть працювати паралельно: поки малюк збирає та розбирає іграшковий хот-дог, мама та тато приготують обід.
Серед іграшкових продуктів Viga Toys набір Дерев'яні хот-дог і молоко займає особливе місце. По-перше, він наочно знайомить дитину з базовими кулінарними рецептами. По-друге, малюк отримує прекрасний матеріал для розвитку фантазії та творчої уяви. Він вчиться самостійно обходиться з простими продуктами, попутно запам'ятовуючи, де їх застосовують і як вони називаються.
Розвивальні іграшки у формі хот-дога та пакета молока з дерева відповідають основним стандартам якості та безпеки EN71 і ASTM. Набір рекомендований для занять за методиками Реджіо та Монтессорі.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість предметів в наборі | 7 |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 51601 |
| Вага | 0.3 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 1,5 |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Вікова група | От 18-ти месяцев |
| Уяву | 1 |
| Висота | 6 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Довжина: | 13 мм |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 24 |
| Матеріал паковання | картон, пластик |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Дитячі кухні та аксесуари |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Економічні навички | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Кулінарія |
| Тип | Товар |
| Паковання | Картонна коробка |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина | 25 мм |
| Штрихкод | 6934510516017 |
| Емоційний інтелект | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 607 ₴

