
Дерев'яна дошка Viga Toys Нагадування великих букв дерево (50857)
997 ₴
- Готово до відправки
- Код: 50857
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настінний набір для освоєння написання великих літер латинського алфавіту. Містить дошку з виїмками у формі букв. Розвиток: уважність, координація рук і очей, мислення, когнітивні навички. Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл.
З цим набором необхідно використовувати рамку для дощок 50855 (не в комплекті).
З цим набором необхідно використовувати рамку для дощок 50855 (не в комплекті).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 1.5 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 50857 |
| Вага | 2.2 |
| Вага (кг) | 2,2 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Вікова група | Від 3 років |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Зорово-моторна координація | 1 |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 6 |
| Матеріал паковання | Пластик |
| Дрібна моторика | 1 |
| Методики навчання | Монтессорі |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Пам'ять | 1 |
| Підкатегорія | Набори для навчання |
| Підходить для інклюзивної освіти | Да |
| Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл | Да |
| Відповідає концепції НУШ | Да |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Алфавіт і лист |
| Тип | Товар |
| Паковання | повітряно-бульбашковий пакет |
| Колір | Зелений |
| Штрихкод | 6934510508579 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 997 ₴
