Доповніть вашу улюблену залізницю від Viga Toys новими поїздами, який перевозить фермерські товари! У наборі 5 дерев'яних іграшок: паровоз, 3 різних вагончики та фігурка корови. Її можна перевозити в одному з вантажних вагонів.
Для роботи батарейки не потрібні. Дитина штовхає поїзд самостійно. До набору не входять рейки!
Іграшковий транспорт буде цікавий дітям дошкільного віку від 3 років.
Набір до залізниці Viga Toys Потяг-ферму зробить гру ще цікавішою! Дитина залучає уяву та придумає нові сюжети. Набори від Viga Toys сприяють рухливим іграм, розвитку дрібної моторики та мислення. Комплект додаткових аксесуарів до дерев'яних рейок підійде для ігор удома, у дитячому садку, центрі розвитку. З цим набором у дітей з'явиться більше можливостей для творчості та рольових ігор.
Потяг-ферму виготовлений із дерева з використанням безпечних барвників. Вагони та локомотив зчіплюються між собою за допомогою магнітів.
Всі дерев'яні іграшки Viga Toys акуратно шліфують. Продукція має сертифікати безпеки та якості дитячих іграшок: європейський EN71, американський ASTM.
Для роботи батарейки не потрібні. Дитина штовхає поїзд самостійно. До набору не входять рейки!
Іграшковий транспорт буде цікавий дітям дошкільного віку від 3 років.
Набір до залізниці Viga Toys Потяг-ферму зробить гру ще цікавішою! Дитина залучає уяву та придумає нові сюжети. Набори від Viga Toys сприяють рухливим іграм, розвитку дрібної моторики та мислення. Комплект додаткових аксесуарів до дерев'яних рейок підійде для ігор удома, у дитячому садку, центрі розвитку. З цим набором у дітей з'явиться більше можливостей для творчості та рольових ігор.
Потяг-ферму виготовлений із дерева з використанням безпечних барвників. Вагони та локомотив зчіплюються між собою за допомогою магнітів.
Всі дерев'яні іграшки Viga Toys акуратно шліфують. Продукція має сертифікати безпеки та якості дитячих іграшок: європейський EN71, американський ASTM.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 50821 |
| Вага | 0.3 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 8 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Довжина: | 4 мм |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 36 |
| Кількість предметів у наборі | 5 |
| Матеріал | Дерево |
| Матеріал паковання | Картон |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Залізниці |
| Підходить для сюжетно-рольових ігор | Да |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл | Да |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Транспорт і техніка |
| Тип | Товар |
| Ширина | 34 мм |
| Штрихкод | 6934510508210 |
| Емоційний інтелект | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 439 ₴


