Доповніть ігри з улюбленою залізницею спеціальним набором Viga Toys Ферма! Дерев'яні іграшки як будиночок, корови, дерева, трактори, фігурки коня та фермера дадуть змогу втілити нові сюжети ігор. Комплект буде цікавий дітям дошкільного віку від 3 років.
Додатковий ігровий набір до залізниці Viga Toys Ферма допоможе розвинути фантазію, спробувати нові ролі, дізнатися про життя на фермі. Дерев'яні барвисті фігурки підійдуть для ігор із залізницями Viga Toys вдома, у дитячих садках і центрах розвитку.
Іграшки дадуть імпульс уяві дитини, підкажуть нові залізничні історії. У Viga Toys дерев'яними рейками можуть їздити не тільки потяги з вагонами, але й інший різновид транспорту, наприклад, трактор із цього набору.
Грати з таким комплектом можна як самостійно, так і в групі. Діти вчаться взаємодіяти один з одним, розвивають соціальні навички.
Всі фігурки набору зроблені з суцільного дерева та пофарбовані нетоксичними фарбами. Як і вся продукція Viga Toys, набір відповідає міжнародним стандартам безпеки та якості дитячих іграшок: європейському EN71, американському ASTM.
У комплекті 6 дерев'яних фігурок. Батарейки не потрібні.
Додатковий ігровий набір до залізниці Viga Toys Ферма допоможе розвинути фантазію, спробувати нові ролі, дізнатися про життя на фермі. Дерев'яні барвисті фігурки підійдуть для ігор із залізницями Viga Toys вдома, у дитячих садках і центрах розвитку.
Іграшки дадуть імпульс уяві дитини, підкажуть нові залізничні історії. У Viga Toys дерев'яними рейками можуть їздити не тільки потяги з вагонами, але й інший різновид транспорту, наприклад, трактор із цього набору.
Грати з таким комплектом можна як самостійно, так і в групі. Діти вчаться взаємодіяти один з одним, розвивають соціальні навички.
Всі фігурки набору зроблені з суцільного дерева та пофарбовані нетоксичними фарбами. Як і вся продукція Viga Toys, набір відповідає міжнародним стандартам безпеки та якості дитячих іграшок: європейському EN71, американському ASTM.
У комплекті 6 дерев'яних фігурок. Батарейки не потрібні.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 50812 |
| Вага | 0.2 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 8 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Довжина: | 4 мм |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 36 |
| Кількість предметів у наборі | 6 |
| Матеріал | Дерево |
| Матеріал паковання | Картон |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Залізниці |
| Підходить для сюжетно-рольових ігор | Да |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл | Да |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Транспорт і техніка |
| Тип | Товар |
| Ширина | 34 мм |
| Штрихкод | 6934510508128 |
| Емоційний інтелект | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 337 ₴


