Вибираєте іграшкові продукти для малюка? Зверніть увагу на ігровий набір печива макаронів від Viga Toys. Він складається з 8 апетитних десертів із дерева, розфарбованих вручну. Печива неймовірно схожі на справжні кондитерські вироби родом із Франції. Набір розвивальних іграшок підійде дітям від 18 місяців.
Кожне іграшкове тістечко складається з 2 частин. Половинки з'єднуються текстильною застібкою (липучкою), що дає змогу малюкам створювати колірні комбінації та розвивати творчу уяву. Діти з цікавістю вивчатимуть форму та колір кожного тістечка, влаштовуватимуть чаювання, пригощатимуть рідних. Такі ігри тренують фантазію, вміння гармонійно поєднувати кольори, формують соціальні навички через спілкування. Старші діти можуть увімкнути іграшкові десерти в складніші рольові ігри, уявляючи себе видатними кондитерами, або офіціантами та продавцями.
Такого заняття обов'язково мають заохочувати батьки. Вони не просто дають більше вільного часу мамі та татові, поки дитина грає, але й неабияк полегшують соціалізацію. Діти моделюють ситуації з життя й приміряють на себе найрізноманітніші ролі.
Серед іграшкових продуктів Viga Toys набір печива макаронів із дерева займає особливе місце. Більшість дітей небайдужі до солодощів, тому комплект яскравих розвивальних іграшок принесе їм море радості та позитиву. Десерти з дерева не тільки мають ефектний вигляд, але й абсолютно нешкідливі для здоров'я.
Ігровий набір відповідає найвищим стандартам якості EN71 і ASTM.
Кожне іграшкове тістечко складається з 2 частин. Половинки з'єднуються текстильною застібкою (липучкою), що дає змогу малюкам створювати колірні комбінації та розвивати творчу уяву. Діти з цікавістю вивчатимуть форму та колір кожного тістечка, влаштовуватимуть чаювання, пригощатимуть рідних. Такі ігри тренують фантазію, вміння гармонійно поєднувати кольори, формують соціальні навички через спілкування. Старші діти можуть увімкнути іграшкові десерти в складніші рольові ігри, уявляючи себе видатними кондитерами, або офіціантами та продавцями.
Такого заняття обов'язково мають заохочувати батьки. Вони не просто дають більше вільного часу мамі та татові, поки дитина грає, але й неабияк полегшують соціалізацію. Діти моделюють ситуації з життя й приміряють на себе найрізноманітніші ролі.
Серед іграшкових продуктів Viga Toys набір печива макаронів із дерева займає особливе місце. Більшість дітей небайдужі до солодощів, тому комплект яскравих розвивальних іграшок принесе їм море радості та позитиву. Десерти з дерева не тільки мають ефектний вигляд, але й абсолютно нешкідливі для здоров'я.
Ігровий набір відповідає найвищим стандартам якості EN71 і ASTM.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 50807 |
| Вага | 0.3 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 1,5 |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Вікова група | От 18-ти месяцев |
| Уяву | 1 |
| Висота | 10 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Довжина: | 5 мм |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 24 |
| Матеріал паковання | картон, пластик |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Дитячі кухні та аксесуари |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Економічні навички | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Кулінарія |
| Тип | Товар |
| Паковання | Картонна коробка |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина | 30 мм |
| Штрихкод | 6934510508074 |
| Емоційний інтелект | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 597 ₴


