Іграшкові продукти Viga Toys Дерев'яні овочі та фрукти — це ігровий набір із 10 дерев'яних предметів. У комплекті часник, баклажан, помідор, морква, гриб, лимон, апельсин, яблуко, груша, банан. З такими розвивальними іграшками маленькі кулінари від 3 років придумають безліч сюжетно-рольових ігор.
Взаємодіючи з такими дерев'яними іграшками, дитина знайомиться з різними формами, вчиться розрізняти кольори, запам'ятовує назви плодів. Гра з набором розвиває уяву, мислення, колірне сприйняття.
Набір дерев'яних овочів і фруктів можна використовувати для гри вдома, у дитячих садках, у межах методик раннього розвитку. Також це гарний наочний матеріал для занять із малюками, наприклад, на заняттях іноземної мови.
Набір юного кухаря чудово доповнить іграшкові кухні та магазини. Гарні, приємні на дотик дерев'яні розвивальні іграшки можна продавати та купувати в дитячому супермаркеті, «готувати» на дитячій плиті та подавати на іграшковому посуді. А ще сортувати за різними ознаками, наприклад, за кольором і формою.
Усі елементи ігрового набору виготовлені з суцільної деревини та упаковані в білу пластикову сітку. Вони ідеально відшліфовані, пофарбовані в яскраві кольори. Завдяки цьому кожен іграшковий плід має майже вигляд як справжній.
Розміри дерев'яних продуктів у см: яблуко, гриб 4,5 х 4, помідор 5 х 4, лимон 6 х 4, груша 6,2 х 4, часник 4,5 х 4,5, баклажан 8 х 2,8, банан 8 х 2,2, морква 8,8 х 2,2, апельсин 5 х 4. Набір відповідає EN71 і ASTM стандартам безпеки та якості, як і вся продукція Viga Toys.
Взаємодіючи з такими дерев'яними іграшками, дитина знайомиться з різними формами, вчиться розрізняти кольори, запам'ятовує назви плодів. Гра з набором розвиває уяву, мислення, колірне сприйняття.
Набір дерев'яних овочів і фруктів можна використовувати для гри вдома, у дитячих садках, у межах методик раннього розвитку. Також це гарний наочний матеріал для занять із малюками, наприклад, на заняттях іноземної мови.
Набір юного кухаря чудово доповнить іграшкові кухні та магазини. Гарні, приємні на дотик дерев'яні розвивальні іграшки можна продавати та купувати в дитячому супермаркеті, «готувати» на дитячій плиті та подавати на іграшковому посуді. А ще сортувати за різними ознаками, наприклад, за кольором і формою.
Усі елементи ігрового набору виготовлені з суцільної деревини та упаковані в білу пластикову сітку. Вони ідеально відшліфовані, пофарбовані в яскраві кольори. Завдяки цьому кожен іграшковий плід має майже вигляд як справжній.
Розміри дерев'яних продуктів у см: яблуко, гриб 4,5 х 4, помідор 5 х 4, лимон 6 х 4, груша 6,2 х 4, часник 4,5 х 4,5, баклажан 8 х 2,8, банан 8 х 2,2, морква 8,8 х 2,2, апельсин 5 х 4. Набір відповідає EN71 і ASTM стандартам безпеки та якості, як і вся продукція Viga Toys.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість предметів в наборі | 10 |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 50734 |
| Вага | 0.2 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 6 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Довжина: | 11 мм |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 48 |
| Матеріал паковання | Пластик |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Дитячі кухні та аксесуари |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Економічні навички | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Кулінарія |
| Тип | Товар |
| Паковання | Сітка |
| Ширина | 14 мм |
| Штрихкод | 6934510507343 |
| Емоційний інтелект | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 505 ₴

