Розвивальні книжки дітям мають бути зручними для маленьких ручок, з чіткими картинками, з міцних і довговічних матеріалів. Все це поєднує в собі дерев'яну іграшку Viga Toys Перша книжка. Сторінки з дерева з'єднані шнуром, легко повертаються, прикрашені яскравими картинками з написами англійською мовою. Малюк дізнається, який вигляд мають і називаються різні види транспорту, тварини на фермі та в зоопарку. Чудова іграшка для знайомства з міжнародною мовою. Підходить дітям переддошкільного віку від 12 місяців.
Набір допоможе розвинути уяву, мислення, допитливість, пам'ять. Дитина потренується читати та вимовляти слова іноземною мовою, розвиваючи інтелект. Перша книжка від Viga Toys рекомендована для методик раннього розвитку, інклюзивної освіти.
Одна з цілей навчальних іграшок — допомогти дитині в пізнанні світу через гру. Діти з цікавістю розглядатимуть зображення, запам'ятовуватимуть букви та слова.
Розмір дерев'яної книжки 9 х 9 х 2 см. Під час її виготовлення використані гіпоалергенні матеріали. Усі краї заокруглені та добре відшліфовані для комфортних ігор. Ця розвивальна дерев'яна іграшка відповідає міжнародним сертифікатам безпеки та якості дитячих іграшок: європейському EN71 і американському ASTM, як і вся продукція Viga Toys.
Набір допоможе розвинути уяву, мислення, допитливість, пам'ять. Дитина потренується читати та вимовляти слова іноземною мовою, розвиваючи інтелект. Перша книжка від Viga Toys рекомендована для методик раннього розвитку, інклюзивної освіти.
Одна з цілей навчальних іграшок — допомогти дитині в пізнанні світу через гру. Діти з цікавістю розглядатимуть зображення, запам'ятовуватимуть букви та слова.
Розмір дерев'яної книжки 9 х 9 х 2 см. Під час її виготовлення використані гіпоалергенні матеріали. Усі краї заокруглені та добре відшліфовані для комфортних ігор. Ця розвивальна дерев'яна іграшка відповідає міжнародним сертифікатам безпеки та якості дитячих іграшок: європейському EN71 і американському ASTM, як і вся продукція Viga Toys.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Формат | |
| Ширина | 11 мм |
| Довжина | 9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 50386 |
| Вага | 0.1 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 1+ |
| Вік дітей до, років | 2 |
| Вікова група | Від 7 місяців |
| Висота | 2 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Код УКТВЕД | 9503009900 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 144 |
| Будь ласка, допитливість | 1 |
| Матеріал | Дерево |
| Матеріал паковання | Картон |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Пам'ять | 1 |
| Підкатегорія | Набори для навчання |
| Підходить для інклюзивної освіти | Да |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Пізнання світу |
| Тип | Товар |
| Паковання | Картонна коробка |
| Колір | Різнобарвний |
| Штрихкод | 6934510503864 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 208 ₴




