З дерев'яного конструктора Viga Toys, 48 елементів, легко можна зібрати робота, машинку, літак, собачку, вертоліт, мотоцикл та інші моделі, як реальних, так і вигаданих об'єктів. Набір сподобається дітям віком від 3 років.
У комплекті елементи з різзю в отворах: планки різної довжини, куби, кола, дуги, а також гвинти та гайки для з'єднання деталей, викрутка та гайковий ключ. Усі деталі болтового конструктора з дерева. Діти з'єднуватимуть будівельні елементи та складатимуть їх у конструкції, водночас втілюватимуть свої творчі задуми, проявляти винахідливість.
Ігри з дерев'яним конструктором розвивають моторику рук, уяву, мислення. Крім домашнього використання, розвивальний набір підійде для дитячого садка, центру розвитку. Комплект рекомендований для занять за методиками Монтессорі та Реджіо.
Усі деталі дитячого конструктора від Viga Toys міцні та довговічні, відшліфовані до ідеальної гладкості. До комплекту входить буклет з ілюстраціями готових моделей для натхнення юних інженерів. Розвивальний конструктор із дерева упакований у зручне відерце з ручкою та кришкою. Комплект відповідає EN71 і ASTM стандартам якості та безпеці дитячих іграшок.
У наборі:
48 дерев'яних деталей різних форм,
1 відерце з ручкою і кришкою,
1 кольоровий буклет із прикладами конструкцій.
У комплекті елементи з різзю в отворах: планки різної довжини, куби, кола, дуги, а також гвинти та гайки для з'єднання деталей, викрутка та гайковий ключ. Усі деталі болтового конструктора з дерева. Діти з'єднуватимуть будівельні елементи та складатимуть їх у конструкції, водночас втілюватимуть свої творчі задуми, проявляти винахідливість.
Ігри з дерев'яним конструктором розвивають моторику рук, уяву, мислення. Крім домашнього використання, розвивальний набір підійде для дитячого садка, центру розвитку. Комплект рекомендований для занять за методиками Монтессорі та Реджіо.
Усі деталі дитячого конструктора від Viga Toys міцні та довговічні, відшліфовані до ідеальної гладкості. До комплекту входить буклет з ілюстраціями готових моделей для натхнення юних інженерів. Розвивальний конструктор із дерева упакований у зручне відерце з ручкою та кришкою. Комплект відповідає EN71 і ASTM стандартам якості та безпеці дитячих іграшок.
У наборі:
48 дерев'яних деталей різних форм,
1 відерце з ручкою і кришкою,
1 кольоровий буклет із прикладами конструкцій.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аксесуари для зберігання | відерце з кришкою та ручкою |
| Артикул | 50383 |
| Вага | 0.6 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 18 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Довжина: | 15 мм |
| Винахідливість | 1 |
| Код УКТВЕД | 9503003900 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 8 |
| Кількість предметів у наборі | 48 |
| Матеріал паковання | картон, пластик |
| Дрібна моторика | 1 |
| Методики навчання | Монтессорі, Реджіо |
| Навички конструювання | 1 |
| Наявність ручки на коробці | Да |
| Підкатегорія | Конструктори |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл | Да |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Інженерія |
| Тип | Товар |
| Тип конструктора | Болтовий |
| Паковання | Ведро |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина | 18 мм |
| Штрихкод | 6934510503833 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 129 ₴


