Цей кольоровий дерев'яний біговел із 2 колесами дасть можливість маленькому непосиді відчути себе перегонником. Відштовхуючись ногами, малюк вчиться тримати рівновагу та готується до їзди на справжньому велосипеді.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.5 кг |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 41 см |
| Довжина | 17 см |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Ширина | 63 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 50378 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 5 |
| Висота сидіння, верхнє положення, см | 47 |
| Висота сидіння, нижнє положення, см | 37 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Діаметр заднього колеса, см | 29 |
| Діаметр переднього колеса, см | 29 |
| Дзвіночок | Да |
| Код УКТВЕД | 9503001000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 2 |
| Кількість положень сидіння | 3 |
| Кількість коліс | 2 шт. |
| Матеріал | Дерево |
| Матеріал колеса | пластик |
| Матеріал паковання | картон, пластик |
| Наявність ручки на коробці | Да |
| Підкатегорія | Біговел |
| Підніжка | Немає |
| Регульована кермова стійка | Немає |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Транспорт і техніка |
| Тип | Товар |
| Гальмо | Немає |
| Паковання | Картонна коробка |
| Колір | Зелений |
| Штрихкод | 6934510503789 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 77 208 079 ₴


