Іграшкова кавоварка Viga Toys з дерева надихне дитину пограти в бариста та кухню. За допомогою дитячої кавоварки, чашки та капсули з кавою малюк зрозуміє технологію приготування напою, що бадьорить, та пристрою кухонної техніки. Розвивальна іграшка сподобається юним кухарям від 3 років.
Сюжетно-рольові ігри з кавоваркою від Viga Toys корисні для тренування уяви, зорово-моторної координації, мислення та допитливості. Для "приготування" кави малюк виконує певні дії послідовно, що розвиває пам'ять і логічне мислення. Ігровий набір юного кулінара добре підходить для спільних ігор і розвитку соціальних навичок. Може використовуватися як удома, так і в дитячому садку. У педагогіці Монтессорі з подібними іграшками діти вчаться самостійно обсовувати себе.
Тема кулінарії близька та зрозуміла малюкам. Вони часто спостерігають за дорослими, зайнятими домашніми справами, тому їм буде цікаво долучитися. Дерев'яна іграшка розміром 21 х 20 х 11 см чудово доповнить дитячі кухні та набори посуду. Ручка режимів повертається з характерним звуком, є намальований таймер і "кнопка" зверху.
Деталі ігрового набору відшліфовані до гладкості та мають округлені краї. Фарби гіпоалергенні. Для гри батарейки не потрібні. Усі розвивальні дерев'яні іграшки Viga Toys відповідають стандартам якості та безпеки EN71 і ASTM.
Для виготовлення використана екологічна сертифікована деревина, схвалена асоціацією FSC (Лісною попікілською радою).
Сюжетно-рольові ігри з кавоваркою від Viga Toys корисні для тренування уяви, зорово-моторної координації, мислення та допитливості. Для "приготування" кави малюк виконує певні дії послідовно, що розвиває пам'ять і логічне мислення. Ігровий набір юного кулінара добре підходить для спільних ігор і розвитку соціальних навичок. Може використовуватися як удома, так і в дитячому садку. У педагогіці Монтессорі з подібними іграшками діти вчаться самостійно обсовувати себе.
Тема кулінарії близька та зрозуміла малюкам. Вони часто спостерігають за дорослими, зайнятими домашніми справами, тому їм буде цікаво долучитися. Дерев'яна іграшка розміром 21 х 20 х 11 см чудово доповнить дитячі кухні та набори посуду. Ручка режимів повертається з характерним звуком, є намальований таймер і "кнопка" зверху.
Деталі ігрового набору відшліфовані до гладкості та мають округлені краї. Фарби гіпоалергенні. Для гри батарейки не потрібні. Усі розвивальні дерев'яні іграшки Viga Toys відповідають стандартам якості та безпеки EN71 і ASTM.
Для виготовлення використана екологічна сертифікована деревина, схвалена асоціацією FSC (Лісною попікілською радою).
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість предметів в наборі | 3 |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Розміри | |
| Висота | 13 мм |
| Ширина | 24 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 50234FSC |
| Вага | 0.84 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Уяву | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 8 |
| Будь ласка, допитливість | 1 |
| Матеріал паковання | Картон |
| Методики навчання | Монтессорі |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Дитячі кухні та аксесуари |
| Підходить для сюжетно-рольових ігор | 1 |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл | Да |
| Економічні навички | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Кулінарія |
| Тип | Товар |
| Колір | червоний, білий |
| Штрихкод | 6934510502348 |
| Емоційний інтелект | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 112 ₴



