Яскравий іграшковий тостер від Viga Toys з дерева зробить ігри в кухаря ще цікавішими та чудово доповнить дитячу кухню! Ігровий набір підійде юним кулінарам від 3 років дошкільного віку.
Гра з дерев'яним тостером тренує уяву та мислення, соціальні навички. Розвивальна іграшка підходить для спільних і рольових ігор. Рекомендована для дому, дитячих садків та центрів. Дерев'яна іграшка як кухонний прилад із двома муляжами хлібних тостів підійде для облаштування навчального середовища в монтессорі-групах. Вона допоможе дітям навчитися користуватися побутовою технікою, самостійно обслуговувати себе, наприклад, готувати нескладну їжу.
Діти кладуть дерев'яний скибочок хліба в іграшковий тостер, опускають ручку, крутять таймер і чекають, поки готовий тостик не вискочить із приладу.
Тостер має розміри 20 x 12,5 x 10 см і важить 700 г. Кухонний ігровий набір покритий нешкідливими барвниками, краї згладжені та добре відшліфовані. Для виготовлення цієї дерев'яної розвивальної іграшки використана екологічна сертифікована деревина, схвалена асоціацією FSC (Лісною попікальською радою). Тому тостер є екофрендлі продуктом. Всі іграшки Viga Toys відповідають стандартам безпеки та якості: американському ASTM, європейському EN71.
У комплекті тостер із двома ручками, 2 скибочки хліба з дерева. Батарейки не потрібні.
Гра з дерев'яним тостером тренує уяву та мислення, соціальні навички. Розвивальна іграшка підходить для спільних і рольових ігор. Рекомендована для дому, дитячих садків та центрів. Дерев'яна іграшка як кухонний прилад із двома муляжами хлібних тостів підійде для облаштування навчального середовища в монтессорі-групах. Вона допоможе дітям навчитися користуватися побутовою технікою, самостійно обслуговувати себе, наприклад, готувати нескладну їжу.
Діти кладуть дерев'яний скибочок хліба в іграшковий тостер, опускають ручку, крутять таймер і чекають, поки готовий тостик не вискочить із приладу.
Тостер має розміри 20 x 12,5 x 10 см і важить 700 г. Кухонний ігровий набір покритий нешкідливими барвниками, краї згладжені та добре відшліфовані. Для виготовлення цієї дерев'яної розвивальної іграшки використана екологічна сертифікована деревина, схвалена асоціацією FSC (Лісною попікальською радою). Тому тостер є екофрендлі продуктом. Всі іграшки Viga Toys відповідають стандартам безпеки та якості: американському ASTM, європейському EN71.
У комплекті тостер із двома ручками, 2 скибочки хліба з дерева. Батарейки не потрібні.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Червоний |
| Розміри | |
| Висота | 12 мм |
| Ширина | 21 мм |
| Довжина | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 50233FSC |
| Вага | 0.8 |
| Вага (кг) | 0,7 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Уяву | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 8 |
| Матеріал паковання | Картон |
| Методики навчання | Монтессорі |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Дитячі кухні та аксесуари |
| Підходить для сюжетно-рольових ігор | 1 |
| Економічні навички | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Кулінарія |
| Тип | Товар |
| Штрихкод | 6934510502331 |
| Емоційний інтелект | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 997 ₴


