З магнітною настільною грою Viga Toys Ферма малюк придумає захопливі історії про її мешканців: конячку, корівку, собачку, овечку та інших персонажів. У наборі дерев'яна дошка з фоном, 10 плоских фігурок під прозорим накриттям і магнітна паличка для їхнього пересування. Гра сподобається дітям переддошкільного віку від 18 місяців.
Магнітна ферма допоможе розвинути уважність, посидючість, мислення, уяву. Переміщення деталей покращує зорово-моторну координацію. Це чудова розвивальна іграшка для пізнання світу. Діти будуть придумувати історії з фігурками фермера та тварин. Магнітна настільна гра також тренує пам'ять: допоможе запам'ятати назви звірят.
Гра розміром 22,5 х 22,5 х 1,7 см виготовлена з дерева з магнітами. Паличка на шнурку має паз для зберігання в ігровому полі. Всі матеріали — міцні та довговічні. Краї дошки заокруглені. Розвивальна дерев'яна гра відповідає європейським EN71 і американським ASTM сертифікатам безпеки та якості дитячих іграшок.
Дошка, паличка, 10 фігурок під прозорою вставкою.
Магнітна ферма допоможе розвинути уважність, посидючість, мислення, уяву. Переміщення деталей покращує зорово-моторну координацію. Це чудова розвивальна іграшка для пізнання світу. Діти будуть придумувати історії з фігурками фермера та тварин. Магнітна настільна гра також тренує пам'ять: допоможе запам'ятати назви звірят.
Гра розміром 22,5 х 22,5 х 1,7 см виготовлена з дерева з магнітами. Паличка на шнурку має паз для зберігання в ігровому полі. Всі матеріали — міцні та довговічні. Краї дошки заокруглені. Розвивальна дерев'яна гра відповідає європейським EN71 і американським ASTM сертифікатам безпеки та якості дитячих іграшок.
Дошка, паличка, 10 фігурок під прозорою вставкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 50193 |
| Вага | 0.4 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 1,5 |
| Вік дітей до, років | 2 |
| Вікова група | От 18-ти месяцев |
| Висота | 24 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Довжина: | 2 мм |
| Зорово-моторна координація | 1 |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 24 |
| Кількість предметів у наборі | 10 |
| Матеріал | Дерево |
| Матеріал паковання | Пластик |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Настільні ігри |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Пізнання світу |
| Тип | Товар |
| Паковання | Поліетиленовий пакет |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 25 мм |
| Штрихкод | 6934510501938 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 660 ₴


