Чи може дитина з радістю займатися математикою з 18 місяців? Так, якщо в нього для цього є відповідна розвивальна іграшка. Магнітний лабіринт Viga Toys Цифри з дерева має доріжки у формі цифр. Він обладнаний двома паличками для переміщення кольорових кульок під прозорою вставкою.
Прокладати шлях лабіринтом можна як самостійно, так і вдвох. Це спокійне медитативне заняття сприятливо впливає на емоційний фон дитини. Він стає більш врівноваженим, уважним, отримує уявлення про просторові зв'язки, набуває навичок командної гри. Діти також тренують дрібну моторику, удосконалюють глазуральну координацію, розвивають колірне сприйняття, формують перші математичні знання. Гра підходить для занять за методикою Монтессорі. Рекомендована для дитячих садків та центрів розвитку.
Чому настільний лабіринт потішить також і батьків? По-перше, гра дає змогу зайняти корисною грою одночасно двох дітей. По-друге, у процесі сортування різнобарвних кульок відбувається знайомство з цифрами від 0 до 9, поняттями кількість і рахунок. Згодом малюки йдуть у дитячий садок підготовленими, відкритими до нових знань.
Магнітний лабіринт Viga Toys Цифри має дерев'яне ігрове поле розміром 30 х 22 см із доріжками-цифрами. Поруч із ними є кольорові малюнки у формі звірят: їхня кількість відповідає цифрі. Поле накрите прозорою вставкою, під якою розмішані кольорові кульки. Зверху та знизу прикріплені шнурками дві магнітні палички. Навчальна настільна гра міцна та довговічна. Відповідає стандартам дитячих іграшок за якістю й безпекою EN71 і ASTM.
Прокладати шлях лабіринтом можна як самостійно, так і вдвох. Це спокійне медитативне заняття сприятливо впливає на емоційний фон дитини. Він стає більш врівноваженим, уважним, отримує уявлення про просторові зв'язки, набуває навичок командної гри. Діти також тренують дрібну моторику, удосконалюють глазуральну координацію, розвивають колірне сприйняття, формують перші математичні знання. Гра підходить для занять за методикою Монтессорі. Рекомендована для дитячих садків та центрів розвитку.
Чому настільний лабіринт потішить також і батьків? По-перше, гра дає змогу зайняти корисною грою одночасно двох дітей. По-друге, у процесі сортування різнобарвних кульок відбувається знайомство з цифрами від 0 до 9, поняттями кількість і рахунок. Згодом малюки йдуть у дитячий садок підготовленими, відкритими до нових знань.
Магнітний лабіринт Viga Toys Цифри має дерев'яне ігрове поле розміром 30 х 22 см із доріжками-цифрами. Поруч із ними є кольорові малюнки у формі звірят: їхня кількість відповідає цифрі. Поле накрите прозорою вставкою, під якою розмішані кольорові кульки. Зверху та знизу прикріплені шнурками дві магнітні палички. Навчальна настільна гра міцна та довговічна. Відповідає стандартам дитячих іграшок за якістю й безпекою EN71 і ASTM.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Розміри | |
| Висота | 25 мм |
| Ширина | 31 мм |
| Довжина | 4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 50180 |
| Вага | 0.6 |
| Вага (кг) | 0,7 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 1,5 |
| Вік дітей до, років | 3 |
| Вікова група | От 18-ти месяцев |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Код УКТВЕД | 9503006100 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 24 |
| Логічне мислення | 1 |
| Математичні навички | 1 |
| Матеріал паковання | Картон |
| Методики навчання | Монтессорі |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Пам'ять | 1 |
| Підкатегорія | Набори для навчання |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл | Да |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Математика |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Штрихкод | 6934510501808 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 321 803 ₴


