Іграшковий набір у формі макета кухні містить: мийку та полицю під нею, плиту, мікрохвильову піч, посудомийну машину, годинник зі стрілками. Іграшковий набір посуду (артикул 50116) необхідно купувати окремо.
Реалістична іграшка для дівчаток від 3 років для гри в кухню, господиню, кухаря.
Кухня виготовлена переважно з дерева, пофарбована в рожевий і білий кольори, використані безпечні барвники. На посудомийній машині та мікрохвильовій печі прозорі дверцята. Розміри кухні: 60 х 92 х 28 см.
Іграшкова кухня — чудовий подарунок для дівчаток, які люблять грати в кухаря. Підходить для рольових ігор. Розвиток: мислення, уява, соціальні навички.
Може використовуватися в центрах розвитку та дитячих садках під час оформлення приміщень для занять та їх зонування, зокрема в межах методики Монтессорі (матеріали, за допомогою яких дитина вчиться обслуговувати себе). Батарейки не потрібні.
Реалістична іграшка для дівчаток від 3 років для гри в кухню, господиню, кухаря.
Кухня виготовлена переважно з дерева, пофарбована в рожевий і білий кольори, використані безпечні барвники. На посудомийній машині та мікрохвильовій печі прозорі дверцята. Розміри кухні: 60 х 92 х 28 см.
Іграшкова кухня — чудовий подарунок для дівчаток, які люблять грати в кухаря. Підходить для рольових ігор. Розвиток: мислення, уява, соціальні навички.
Може використовуватися в центрах розвитку та дитячих садках під час оформлення приміщень для занять та їх зонування, зокрема в межах методики Монтессорі (матеріали, за допомогою яких дитина вчиться обслуговувати себе). Батарейки не потрібні.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 50111 |
| Вага | 9.1 |
| Вага (кг) | 9 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 5 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 16 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Довжина: | 36 мм |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 2 |
| Матеріал паковання | картон, пластик |
| Наявність ручки на коробці | Да |
| Підкатегорія | Дитячі кухні та аксесуари |
| Підходить для сюжетно-рольових ігор | 1 |
| Стать | Для дівчаток |
| Економічні навички | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Кулінарія |
| Тип | Товар |
| Паковання | Картонна коробка |
| Ширина | 62 мм |
| Штрихкод | 6934510501112 |
| Емоційний інтелект | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 112 260 136 ₴



