Дерев'яні рахунки Viga Toys з прикладами дають змогу вивчати основи арифметики за допомогою веселої гри. Навчальна іграшка створена для дітей від 3 років.
Спочатку малюк може просто вважати гладкі намистинки, переміщаючи їх кольоровим дротом із задньої панелі спереду. Потім можна переходити до освоєння найпростіших арифметичних операцій: складання та віднімання. На панелі з двох боків є стовпці з прикладами.
Для освоєння складання або віднімання необхідно розгорнути до себе рахунок відповідною стороною, де надруковані Рівне з плюсом або з мінусом. І розташувати всі намистинки позаду дощечки. Кількість намистин на конкретній скобі, переміщених спереду, буде відповіддю на те чи інше співвідношення.
Розвивальна іграшка у формі рахунків із прикладами допоможе в освоєнні математичних навичок. Діти познайомляться з поняттями лічби та кількість, потренують логічне мислення, уважність. Дерев'яні навчальні рахівниця рекомендовані для занять у дитячих садках, центрах розвитку та початковій школі. Поєднуються з педагогічними методиками Нікітіних і Монтессорі.
Основа та намистини дитячих рахунків виготовлені з гладко відшліфованого дерева. Використані нешкідливі фарби. Іграшка для навчання відповідає стандартам якості та безпеки EN71 і ASTM, як і вся продукція Viga Toys.
Спочатку малюк може просто вважати гладкі намистинки, переміщаючи їх кольоровим дротом із задньої панелі спереду. Потім можна переходити до освоєння найпростіших арифметичних операцій: складання та віднімання. На панелі з двох боків є стовпці з прикладами.
Для освоєння складання або віднімання необхідно розгорнути до себе рахунок відповідною стороною, де надруковані Рівне з плюсом або з мінусом. І розташувати всі намистинки позаду дощечки. Кількість намистин на конкретній скобі, переміщених спереду, буде відповіддю на те чи інше співвідношення.
Розвивальна іграшка у формі рахунків із прикладами допоможе в освоєнні математичних навичок. Діти познайомляться з поняттями лічби та кількість, потренують логічне мислення, уважність. Дерев'яні навчальні рахівниця рекомендовані для занять у дитячих садках, центрах розвитку та початковій школі. Поєднуються з педагогічними методиками Нікітіних і Монтессорі.
Основа та намистини дитячих рахунків виготовлені з гладко відшліфованого дерева. Використані нешкідливі фарби. Іграшка для навчання відповідає стандартам якості та безпеки EN71 і ASTM, як і вся продукція Viga Toys.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Розміри | |
| Висота | 16 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Довжина | 9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 50022 |
| Вага | 0.6 |
| Вага (кг) | 0,5 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Да |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Вікова група | Від 3 років |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 12 |
| Логічне мислення | 1 |
| Математичні навички | 1 |
| Матеріал | Метал/дерево |
| Матеріал паковання | Картон |
| Дрібна моторика | 1 |
| Методики навчання | Монтессорі, Нікіті |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Пам'ять | 1 |
| Підкатегорія | Набори для навчання |
| Підходить для інклюзивної освіти | Да |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл | Да |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Математика |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Штрихкод | 6934510500221 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 321 803 ₴


