Цей дерев'яний розвивальний столик від Viga Toys у стилі ферми має яскраві кольори й округлі форми, спонукаючи дітей використовувати свою уяву та створювати казкові історії. Він досить великий, щоб кілька дітей могли грати одночасно.
Цей дитячий столик для ігор містить залізничний шлях із двома вагонами, шестерні, сортер, ударну тарілку, пірамідку, ксилофон і багато іншого.
Дерев'яний розвивальний столик Viga Toys Ферма створений, щоб допомогти дітям дізнатися про різні форми, кольори та звуки, розвиваючи моторику пальців і зорово-моторну координацію.
Іграшка покрита нешкідливим лаком і пофарбована безпечними для дітей барвами яскравих кольорів.
Столик у формі ігрового центру сподобається кожній дитині від 18 місяців і принесе масу задоволення.
Особливості
розвивальний столик із дерева;
великий вибір іграшок;
пофарбований нетоксичними фарбами;
розвиває дрібну моторику в ігровій формі;
вчить розпізнавати кольори та форми.
Розміри: 45 х 45 х 42,2 см.
Цей дитячий столик для ігор містить залізничний шлях із двома вагонами, шестерні, сортер, ударну тарілку, пірамідку, ксилофон і багато іншого.
Дерев'яний розвивальний столик Viga Toys Ферма створений, щоб допомогти дітям дізнатися про різні форми, кольори та звуки, розвиваючи моторику пальців і зорово-моторну координацію.
Іграшка покрита нешкідливим лаком і пофарбована безпечними для дітей барвами яскравих кольорів.
Столик у формі ігрового центру сподобається кожній дитині від 18 місяців і принесе масу задоволення.
Особливості
розвивальний столик із дерева;
великий вибір іграшок;
пофарбований нетоксичними фарбами;
розвиває дрібну моторику в ігровій формі;
вчить розпізнавати кольори та форми.
Розміри: 45 х 45 х 42,2 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Розміри | |
| Висота | 13 мм |
| Ширина | 47 мм |
| Довжина | 46 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 44657 |
| Вага | 2.75 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 1,5 |
| Вік дітей до, років | 2 |
| Вікова група | От 18-ти месяцев |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 3 |
| Матеріал | дерево, метал |
| Матеріал паковання | картон, пластик |
| Наявність ручки на коробці | Да |
| Підкатегорія | Ігрові центри |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Пізнання світу |
| Тип | Товар |
| Колір | Різнобарвний |
| Штрихкод | 6971608446573 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 904 ₴





