Малюк хоче бути помічником на кухні? Для цього підійде дитячий кухонний інвентар та набір продуктів. Іграшкові продукти Viga Toys Обід — це набір дерев'яних іграшок для дівчаток і хлопчиків від 18 місяців.
У комплекті обробна дошка, ніж із дерева та муляжі їжі: риба, куряча ніжка, морква, скибочки хліба, сиру та інші. Кожен продукт можна розділити на частини, а потім з'єднати назад за допомогою текстильних застібок (липучок).
Розвивальний ігровий набір надихне дитину на креативні сюжетно-рольові ігри. У них проявляється фантазія, розкривається творча уява, розширюється кругозір. Малюки запам'ятають назви продуктів, зрозуміють, як готувати прості страви. Ігри в кухаря корисні й для соціальних навичок: діти можуть «готувати» разом.
Іграшкові набори продуктів для юних кулінарів добре доповнюють дитячі кухні, застосовні в дитячих садках і центрах розвитку. Їх використовують у педагогіці Реджіо та Монтессорі, де малюки грають із натуральними матеріалами та вчаться робити все самостійно.
Іграшкові продукти від Viga Toys Обід виготовлені з екогідичного матеріалу, покриті яскравими нешкідливими фарбами. Упаковані в дерев'яну коробку розмірами 22 х 16 х 7 см із прозорою пластиковою кришкою.
Комплект розвивальних дерев'яних іграшок відповідає стандартам якості та безпеки EN71 і ASTM.
У комплекті обробна дошка, ніж із дерева та муляжі їжі: риба, куряча ніжка, морква, скибочки хліба, сиру та інші. Кожен продукт можна розділити на частини, а потім з'єднати назад за допомогою текстильних застібок (липучок).
Розвивальний ігровий набір надихне дитину на креативні сюжетно-рольові ігри. У них проявляється фантазія, розкривається творча уява, розширюється кругозір. Малюки запам'ятають назви продуктів, зрозуміють, як готувати прості страви. Ігри в кухаря корисні й для соціальних навичок: діти можуть «готувати» разом.
Іграшкові набори продуктів для юних кулінарів добре доповнюють дитячі кухні, застосовні в дитячих садках і центрах розвитку. Їх використовують у педагогіці Реджіо та Монтессорі, де малюки грають із натуральними матеріалами та вчаться робити все самостійно.
Іграшкові продукти від Viga Toys Обід виготовлені з екогідичного матеріалу, покриті яскравими нешкідливими фарбами. Упаковані в дерев'яну коробку розмірами 22 х 16 х 7 см із прозорою пластиковою кришкою.
Комплект розвивальних дерев'яних іграшок відповідає стандартам якості та безпеки EN71 і ASTM.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 18-ти місяців |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Розміри | |
| Висота | 7 мм |
| Ширина | 21 мм |
| Довжина | 15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аксесуари для зберігання | дерев'яний ящик із прозорою акриловою кришкою |
| Артикул | 44542 |
| Вага | 0.7 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 1,5 |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Уяву | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 18 |
| Кількість предметів у наборі | 17 |
| Будь ласка, допитливість | 1 |
| Матеріал паковання | дерево, пластик |
| Методики навчання | Монтессорі |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Дитячі кухні та аксесуари |
| Підходить для сюжетно-рольових ігор | 1 |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Економічні навички | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Кулінарія |
| Тип | Товар |
| Колір | Різнобарвний |
| Штрихкод | 6971608445422 |
| Емоційний інтелект | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 079 ₴









