Чи вмієте ви готувати іграшковий фруктовий десерт? Саме час навчитися! Для цього вам знадобляться трохи фантазії та іграшкові продукти Viga Toys нарізані фрукти з дерева для дітей від 18 місяців.
У комплекті дерев'яний ніж, дошка для нарізування та ціла колекція розвивальних іграшок у формі фруктів: кавун, яблуко, груша, банан, слива, хурма, апельсин, лимон. Всі вони мають вишуканий та реалістичний вигляд. Більшість фруктів можна ділити на порційні частини, а потім з'єднувати текстильною застібкою (липучкою).
Набір кулінара сподобається хлопчикам і дівчаткам переддошкільного віку. Дерев'яні фрукти дають змогу урізноманітнити рольові ігри, доповнити іграшкові кухні, потренуватися в приготуванні нескладних страв. Малюки стають більш товариськими, творчими, впевненими в собі.
Ігровий набір Фрукти формує соціальні навички, тренує моторику рук, розвиває мислення й уяву. Добре підходить для педагогіки Реджіо. Рекомендований для дитячих садків та центрів розвитку. Дерев'яні іграшки у формі фруктів можна використовувати як наочний матеріал на заняттях із дітьми в групі та вдома.
Елементи набору для юного кулінара виготовлені з гладко відшліфованої деревини та упаковані в красиву дерев'яну коробку з пластиковою кришкою. Комплект відповідає стандартам безпеки та якості дитячих іграшок EN71, ASTM.
У комплекті дерев'яний ніж, дошка для нарізування та ціла колекція розвивальних іграшок у формі фруктів: кавун, яблуко, груша, банан, слива, хурма, апельсин, лимон. Всі вони мають вишуканий та реалістичний вигляд. Більшість фруктів можна ділити на порційні частини, а потім з'єднувати текстильною застібкою (липучкою).
Набір кулінара сподобається хлопчикам і дівчаткам переддошкільного віку. Дерев'яні фрукти дають змогу урізноманітнити рольові ігри, доповнити іграшкові кухні, потренуватися в приготуванні нескладних страв. Малюки стають більш товариськими, творчими, впевненими в собі.
Ігровий набір Фрукти формує соціальні навички, тренує моторику рук, розвиває мислення й уяву. Добре підходить для педагогіки Реджіо. Рекомендований для дитячих садків та центрів розвитку. Дерев'яні іграшки у формі фруктів можна використовувати як наочний матеріал на заняттях із дітьми в групі та вдома.
Елементи набору для юного кулінара виготовлені з гладко відшліфованої деревини та упаковані в красиву дерев'яну коробку з пластиковою кришкою. Комплект відповідає стандартам безпеки та якості дитячих іграшок EN71, ASTM.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аксесуари для зберігання | дерев'яний ящик із прозорою акриловою кришкою |
| Артикул | 44539 |
| Вага | 0.73 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 1,5 |
| Вік дітей до, років | 3 |
| Вікова група | От 18-ти месяцев |
| Уяву | 1 |
| Висота | 7 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Довжина: | 15 мм |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 18 |
| Будь ласка, допитливість | 1 |
| Матеріал паковання | дерево, пластик |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Дитячі кухні та аксесуари |
| Підходить для сюжетно-рольових ігор | 1 |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Економічні навички | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Кулінарія |
| Тип | Товар |
| Паковання | Картонна коробка |
| Колір | різнобарвний |
| Ширина | 21 мм |
| Штрихкод | 6971608445392 |
| Емоційний інтелект | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 260 414 ₴



