
Іграшкові продукти Viga Toys Льодяники з дерева 6 шт. (44529)
505 ₴
- Готово до відправки
- Код: 44529
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Що подарувати малюкові, який ледь вміє ходити, але вже любить десерти? Певна річ, іграшкову колекцію льодяників!
Набір іграшкових льодяників із дерева 6 шт. – ще один шедевр від Viga Toys для юних кулінарів з 18 місяців. Складається із 7 елементів: дерев'яної підставки з отворами та 6 іграшкових круглих цукерок. Кожні ласощі мають барвистий та апетитний вигляд.
Ця розвивальна іграшка вже одним своїм виглядом стимулює уяву малюків, заохочує їх взаємодіяти з натуральним матеріалом, активно вивчати кольори та форми. Вона надихає дитину вмикатися в гру з однолітками, вчитися висловлювати свої думки й емоції.
Ігровий набір іграшкових льодяників від Viga Toys виготовлений із дерева з використанням безпечних фарб на водній основі. Завдяки цьому, а також великим деталям, він ідеально підходить навіть для найменших дослідників. Відповідає стандартам дитячих іграшок EN71 і ASTM.
Набір іграшкових льодяників із дерева 6 шт. – ще один шедевр від Viga Toys для юних кулінарів з 18 місяців. Складається із 7 елементів: дерев'яної підставки з отворами та 6 іграшкових круглих цукерок. Кожні ласощі мають барвистий та апетитний вигляд.
Ця розвивальна іграшка вже одним своїм виглядом стимулює уяву малюків, заохочує їх взаємодіяти з натуральним матеріалом, активно вивчати кольори та форми. Вона надихає дитину вмикатися в гру з однолітками, вчитися висловлювати свої думки й емоції.
Ігровий набір іграшкових льодяників від Viga Toys виготовлений із дерева з використанням безпечних фарб на водній основі. Завдяки цьому, а також великим деталям, він ідеально підходить навіть для найменших дослідників. Відповідає стандартам дитячих іграшок EN71 і ASTM.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість предметів в наборі | 7 |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 44529 |
| Вага | 0.4 |
| Вага (кг) | 0,3 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 16 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Довжина: | 16 мм |
| Зорово-моторна координація | 1 |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 18 |
| Матеріал паковання | картон, пластик |
| Методики навчання | Монтессорі |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Дитячі кухні та аксесуари |
| Підходить для сюжетно-рольових ігор | 1 |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Розмір деталей, см | 11,5 |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Економічні навички | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Кулінарія |
| Тип | Товар |
| Паковання | Картонна коробка |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина | 16 мм |
| Штрихкод | 6971608445293 |
| Емоційний інтелект | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 505 ₴




