Іграшковий літачок Toomies Пташки на борту дає волю уяві! Забронюйте місце та відкрийте для себе безліч способів гри. Цей літак з обертовим гвинтом і колесами складається з трьох частин.
Знімна центральна деталь означає, що можна вкоротити або подовжити іграшковий літачок, щоб літати з 2 або 3 милими пташенятами.
Малюки опанують сортування за формою з квадратним і шестикутним багажем, який чіпляється з боків літака. У пташок є шоломи у формі різнобарвної шкаралупи з намальованими ріжками для підбору за кольором і виразністю.
Діти збиратимуть і розбиратимуть іграшковий літачок, розвиваючи моторику рук. Завдяки доброзичливим персонажам і барвистому оформленню літачка Toomies, дітки зможуть вигадувати всілякі пригоди, смоктуючи історії та насолоджуючись рольовими іграми.
Підходить для віку від 12 до 36 місяців. Батарейки не потрібні.
Знімна центральна деталь означає, що можна вкоротити або подовжити іграшковий літачок, щоб літати з 2 або 3 милими пташенятами.
Малюки опанують сортування за формою з квадратним і шестикутним багажем, який чіпляється з боків літака. У пташок є шоломи у формі різнобарвної шкаралупи з намальованими ріжками для підбору за кольором і виразністю.
Діти збиратимуть і розбиратимуть іграшковий літачок, розвиваючи моторику рук. Завдяки доброзичливим персонажам і барвистому оформленню літачка Toomies, дітки зможуть вигадувати всілякі пригоди, смоктуючи історії та насолоджуючись рольовими іграми.
Підходить для віку від 12 до 36 місяців. Батарейки не потрібні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toomies |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Висота | 21 мм |
| Ширина | 23 мм |
| Довжина | 11 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | E73147 |
| Вага | 0.49 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Да |
| Вік | 1+ |
| Вік дітей до, років | 2 |
| Уяву | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Зорово-моторна координація | 1 |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 4 |
| Будь ласка, допитливість | 1 |
| Матеріал паковання | картон, пластик |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Іграшкові машинки та техніка |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Великобританія |
| Тематика | Транспорт і техніка |
| Тип | Товар |
| Колір | Різнобарвний |
| Штрихкод | 5011666731479 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 234 ₴







