Настільна гра Games Вежа з піратів перевірить ваші навички балансування предметів.
По черзі складайте піратів і дошки на хитку палубу. Переможе той, хто останнім успішно розмістить фігуру до того, як пірати впадуть!
Чудова гра для 1-4 гравців. Грайте з друзями або практикуйте балансування самостійно.
У комплекті:
1 піратський корабель,
1 велика фігурка пірата,
6 дощок,
16 піратів (4 різних кольори).
Для дітей від 5 років.
По черзі складайте піратів і дошки на хитку палубу. Переможе той, хто останнім успішно розмістить фігуру до того, як пірати впадуть!
Чудова гра для 1-4 гравців. Грайте з друзями або практикуйте балансування самостійно.
У комплекті:
1 піратський корабель,
1 велика фігурка пірата,
6 дощок,
16 піратів (4 різних кольори).
Для дітей від 5 років.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tomy |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Вікова група | Від 5 років |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | T72868 |
| Вага | 0.38 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Висота | 27 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Довжина: | 11 мм |
| Код УКТВЕД | 9504908000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 12 |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал паковання | Картон |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Настільні ігри |
| Тип | Товар |
| Паковання | Картонна коробка |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина | 16 мм |
| Штрихкод | 5011666728684 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 072 ₴






