Настільна гра Games Пірат у бочці обіцяє годинник розваг. Правила прості. Незавдалого пірата відштовхують у верхню частину коричневої пластикової бочки, готуючи пружинний механізм до запуску. Потім гравці по черзі встромлюють різнобарвні пластикові мечі в отвори збоку бочки, один за іншим, поки, нарешті, хтось не відпускає пружину та не відправляє в політ пірата. Той, хто це зробить, програє.
Гра містить синю пластикову основу, коричневу бочку (з тих, які пірати використовують для григу) і 24 пластикові мечі — по шість жовтих, червоних, зелених і синіх. Є також багато наклейок із птахами, акулами, що усміхаються, і навіть глустким восьминогом. У самого пірата великі чорні вуса, пов'язка на оку та фіолетовий шарф на голові. Він, здається, не протистоїть, щоб його запускала в політ, оскільки на його обличчі усмішка.
Гра для дітей від 4 років.
Гра містить синю пластикову основу, коричневу бочку (з тих, які пірати використовують для григу) і 24 пластикові мечі — по шість жовтих, червоних, зелених і синіх. Є також багато наклейок із птахами, акулами, що усміхаються, і навіть глустким восьминогом. У самого пірата великі чорні вуса, пов'язка на оку та фіолетовий шарф на голові. Він, здається, не протистоїть, щоб його запускала в політ, оскільки на його обличчі усмішка.
Гра для дітей від 4 років.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tomy |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Вікова група | Від 5 років |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | T7028 |
| Вага | 0.69 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Висота | 28 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Довжина: | 16 мм |
| Код УКТВЕД | 9504908000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 4 |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал паковання | Картон |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Настільні ігри |
| Тип | Товар |
| Паковання | Картонна коробка |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина | 22 мм |
| Штрихкод | 5011666070288 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 871 ₴


