
Конструктор PolyM Середньовічний замок 310 деталей (760026)
5 762 ₴
- Готово до відправки
- Код: 760026
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Час справжніх лицарів повертається! З будівельних блоків конструктора PolyM діти збудують середньовічний замок із підіймальним мостом, вежами та прапорами. На території споруди з'являться мешканці, колодязі, магазин і парочка коней із телегою. Набір складається з 310 будівельних блоків із заокругленими краями, 2 колісних баз, 5 фігурок та інструкції зі збирання. Такий набір стане бажаним подарунком на Новий рік або в день народження для маленького архітектора. Рекомендований вік: 2 роки.
Особливості конструктора:
- Блоки виготовлені з гнучкого матеріалу та мають заокруглені краї, зручні для дитячих рук
- Деталі можна комбінувати з іншими наборами PolyM
- У комплекті 5 наборів наклейок для очей і 1 для середньовічних споруд
- Деталі конструктора можна мити в посудомийці.
Дитячий конструктор Hape PolyM Середньовічний замок (760026) розроблений у Німеччині та відповідає міжнародним стандартам EN 71 і ASTM F963.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PolyM |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 760026 |
| Вага | 2.38 |
| уважність | 1 |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 67,8 мм |
| Довжина: | 34,2 мм |
| Винахідливість | 1 |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 6 |
| Кількість предметів у наборі | 310 |
| Дрібна моторика | 1 |
| Навички конструювання | 1 |
| Відчуття | 1 |
| Підкатегорія | Конструктори |
| Країна реєстрації ТМ | Германия |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Інженерія |
| Тип | Товар |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина | 10,2 мм |
| Штрихкод | 6943478026285 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 762 ₴








