
Дерев'яні меблі для ляльок Viga Toys PolarB Вітальня (44037)
1 109 ₴
- Готово до відправки
- Код: 44037
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чи знаєте ви, що в кожній маленькій дівчинці живе турботлива господиня? Тому дівчаткам від 3 років обов'язково сподобається мініатюрна гостьова кімната. У ній можна розігрувати з ляльками будь-які придумані історії, як у дорослих.
Дерев'яні меблі для ляльок Viga Toys PolarB Вітальня допоможуть облаштувати ляльковий будиночок. Мінімалістичний інтер'єр сприяє відпочинку та розслабленню, і ніби спеціально створений для приймання гостей. Це одна з найстильніших іграшок серії PolarB, що складається з 8 предметів:
- невеликого столика, за яким лялечки можуть посидіти за чашкою чаю;
- красивої шафки, де можна розмістити необхідний посуд;
- Набір меблів як гостьового дивана та двох крісел;
- дерев'яної тумбочки з поличками та телевізором;
— високого торшера, який зробить іграшкову вітальню ще затишнішою.
Маючи в арсеналі такі прогресивні розвивальні іграшки, юні леді легше соціалізуються, швидше освоюють гарні манери, стають сміливішими та відчиненими.
Цей ультрасучасний ігровий набір ідеально підійде для світу ляльок. Він виготовлений відповідно до стандартів дитячих іграшок EN71 і ASTM із гладко відшліфованого дерева з використанням нешкідливих фарб на водній основі.
Дерев'яні меблі для ляльок Viga Toys PolarB Вітальня допоможуть облаштувати ляльковий будиночок. Мінімалістичний інтер'єр сприяє відпочинку та розслабленню, і ніби спеціально створений для приймання гостей. Це одна з найстильніших іграшок серії PolarB, що складається з 8 предметів:
- невеликого столика, за яким лялечки можуть посидіти за чашкою чаю;
- красивої шафки, де можна розмістити необхідний посуд;
- Набір меблів як гостьового дивана та двох крісел;
- дерев'яної тумбочки з поличками та телевізором;
— високого торшера, який зробить іграшкову вітальню ще затишнішою.
Маючи в арсеналі такі прогресивні розвивальні іграшки, юні леді легше соціалізуються, швидше освоюють гарні манери, стають сміливішими та відчиненими.
Цей ультрасучасний ігровий набір ідеально підійде для світу ляльок. Він виготовлений відповідно до стандартів дитячих іграшок EN71 і ASTM із гладко відшліфованого дерева з використанням нешкідливих фарб на водній основі.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PolarB |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Висота | 8 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 44037 |
| Вага | 0.26 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Вікова група | Від 3 років |
| Уяву | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 24 |
| Кількість предметів у наборі | 8 |
| Матеріал паковання | Картон |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Ляльки та набори для ляльок |
| Підходить для сюжетно-рольових ігор | 1 |
| Стать | Для дівчаток |
| Економічні навички | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Світ ляльок |
| Тип | Товар |
| Колір | Різнобарвний |
| Штрихкод | 6971608440373 |
| Емоційний інтелект | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 109 ₴



