Чи знаєте ви, що тяга до великих звершень може зародитися біля маленьких іграшок? Наприклад, біля таких, як Автотрек від Viga Toys серії PolarB!
Цей ігровий набір призначений для дітей від 18 місяців. Він складається з 4-рівневого автотреку з різнобарвними доріжками, якими спритно маневрують 4 невеликі машинки. Вони легко ковзають вгору-вниз і плавно їздять гладкими поверхнями. Мініавтомобілі кріпляться до бічних планок треку, де їх зручно зберігати.
Пастельне забарвлення, ідеальне шліфування дерева та лаконічний дизайн із непомітними малюнками роблять цю розвивальну іграшку неймовірно привабливою для дітей і дорослих — як візуально, так і тактильно.
Ігровий набір Автотрек від Viga Toys захоплює, затягує, дає змогу зайняти дитину надовго. Він тренує уважність і швидкість реакції, розвиває уяву та зорово-моторну координацію. Крім того, малюк, який уважно стежить за машинками, що рухаються, робить свого роду заряджання для очей, що сприятливо впливає на зір.
Транспорт і швидкість — улюблена тема багатьох хлопчиків переддошкільного віку. Тому трек із машинками буде безпрограшним варіантом вдалого подарунка.
Цей ігровий набір призначений для дітей від 18 місяців. Він складається з 4-рівневого автотреку з різнобарвними доріжками, якими спритно маневрують 4 невеликі машинки. Вони легко ковзають вгору-вниз і плавно їздять гладкими поверхнями. Мініавтомобілі кріпляться до бічних планок треку, де їх зручно зберігати.
Пастельне забарвлення, ідеальне шліфування дерева та лаконічний дизайн із непомітними малюнками роблять цю розвивальну іграшку неймовірно привабливою для дітей і дорослих — як візуально, так і тактильно.
Ігровий набір Автотрек від Viga Toys захоплює, затягує, дає змогу зайняти дитину надовго. Він тренує уважність і швидкість реакції, розвиває уяву та зорово-моторну координацію. Крім того, малюк, який уважно стежить за машинками, що рухаються, робить свого роду заряджання для очей, що сприятливо впливає на зір.
Транспорт і швидкість — улюблена тема багатьох хлопчиків переддошкільного віку. Тому трек із машинками буде безпрограшним варіантом вдалого подарунка.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PolarB |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 44013 |
| Вага | 0.7 |
| Вага (кг) | 0,6 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 1+ |
| Вік дітей до, років | 2 |
| Вікова група | Від 7 місяців |
| Уяву | 1 |
| Висота | 28 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Довжина: | 10 мм |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 8 |
| Будь ласка, допитливість | 1 |
| Матеріал | Дерево |
| Матеріал паковання | Картон |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Ігрові набори |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Транспорт і техніка |
| Тип | Товар |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина | 25 мм |
| Штрихкод | 6971608440137 |
| Емоційний інтелект | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 320 ₴







