Подаруйте маленькому непосиді іграшка-стучалку від Viga Toys Гвоздики. В ігровому наборі є підставка з отворами, 6 різнобарвних кілочків і молоточок для їх забивання. Така гра сподобається дітям віком від 2 років.
Батькам важливо забезпечити малюкові переддошкільного віку ігрові матеріали для цікавого та безпечного пізнання світу. Стукалка Гвоздики Viga Toys добре підходить для цього. Дерев'яна іграшка допоможе дитині розвинути уважність, посидючість, зорово-моторну координацію, м'язи рук, допитливість, колірне сприйняття.
Розвивальна іграшка привертає увагу дитини приємним забарвленням. Малюк навчиться утримувати в руках дерев'яний молоточок, потрапляти ним до кілочків. Це добре для зміцнення великої моторики рук. Дитина також досліджуватиме деталі набору: гладке та приємне на дотик дерево розвиває дотик. Ще можна запам'ятати кілька кольорів, у які пофарбовані кілочки.
Комплект рекомендований для корисних ігор удома, у садках та центрах розвитку.
Розміри стукалки 20 х 10,5 х 7 см. Усі деталі дерев'яної розвивальної іграшки виготовлені з екологічного матеріалу. Використані гіпоалергенні фарби.
Ігровий набір відповідає стандартам безпеки та якості EN71, ASTM.
Батькам важливо забезпечити малюкові переддошкільного віку ігрові матеріали для цікавого та безпечного пізнання світу. Стукалка Гвоздики Viga Toys добре підходить для цього. Дерев'яна іграшка допоможе дитині розвинути уважність, посидючість, зорово-моторну координацію, м'язи рук, допитливість, колірне сприйняття.
Розвивальна іграшка привертає увагу дитини приємним забарвленням. Малюк навчиться утримувати в руках дерев'яний молоточок, потрапляти ним до кілочків. Це добре для зміцнення великої моторики рук. Дитина також досліджуватиме деталі набору: гладке та приємне на дотик дерево розвиває дотик. Ще можна запам'ятати кілька кольорів, у які пофарбовані кілочки.
Комплект рекомендований для корисних ігор удома, у садках та центрах розвитку.
Розміри стукалки 20 х 10,5 х 7 см. Усі деталі дерев'яної розвивальної іграшки виготовлені з екологічного матеріалу. Використані гіпоалергенні фарби.
Ігровий набір відповідає стандартам безпеки та якості EN71, ASTM.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PolarB |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Розміри | |
| Висота | 8 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Довжина | 13 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 44009 |
| Вага | 0.4 |
| Вага (кг) | 0,3 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 2 |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Вікова група | Від 2 років |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Зорово-моторна координація | 1 |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 24 |
| Будь ласка, допитливість | 1 |
| Матеріал паковання | картон, пластик |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Ігрові набори |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Пізнання світу |
| Тип | Товар |
| Колір | Різнобарвний |
| Штрихкод | 6971608440090 |
| Емоційний інтелект | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 700 ₴








