Вирушайте у всесвіт LEGO® Super MarioTM (або розширте його) з цим захопливим стартовим набором! Подивіться, як LEGO® Луїджі реагує на рожевого Йоші, Бум-Бума та Гумбу-Скелета на зібраних вами рівнях. Крутіться, гойдайтеся і летайте, щоб зібрати монети. Отримайте силу суперзірочки з блока зі знаком питання. Грайте з другом або родичем і під'єднайтеся до його фігурки Маріо LEGO, тому що грати разом весело, і до того ж приносить додаткові монети!
До набору входить фігурка LEGO® Луїджі з датчиком кольору, РК-екраном для миттєвого зображення різних реакцій на рух, а також динаміком, який відтворює знамениті звуки та музику зі відеоігор.
Завдання: провести Луїджі від стартової труби до фінішної, збираючи віртуальні монети за випробування з обертанням, гойдалкою та польотами та взаємодії з блоком зі знаком питання та фігурками рожевого Йоші, Бум-Бума та Гумби-Скелета.
Фігурка Луїджі LEGO® може під'єднуватися через Bluetooth до іншого Луїджі LEGO або Маріо LEGO® (не входять до комплекту).
Модульний набір 71387 складається з 280 елементів. Він стане чудовим подарунком на день народження або свято для творчих дітей віком від 6 років. Його можна комбінувати з іншими наборами серії LEGO® Super MarioTM.
Фігурка Луїджі LEGO®, що працює від двох батарейок AAA (не входять до набору).
Колекційні набори LEGO® Super MarioTM допомагають оживити знаменитих персонажів Super Mario і надають шанувальникам Маріо незліченні можливості для розширення, перебудови, персоналізації та створення власних унікальних рівнів.
До набору входить фігурка LEGO® Луїджі з датчиком кольору, РК-екраном для миттєвого зображення різних реакцій на рух, а також динаміком, який відтворює знамениті звуки та музику зі відеоігор.
Завдання: провести Луїджі від стартової труби до фінішної, збираючи віртуальні монети за випробування з обертанням, гойдалкою та польотами та взаємодії з блоком зі знаком питання та фігурками рожевого Йоші, Бум-Бума та Гумби-Скелета.
Фігурка Луїджі LEGO® може під'єднуватися через Bluetooth до іншого Луїджі LEGO або Маріо LEGO® (не входять до комплекту).
Модульний набір 71387 складається з 280 елементів. Він стане чудовим подарунком на день народження або свято для творчих дітей віком від 6 років. Його можна комбінувати з іншими наборами серії LEGO® Super MarioTM.
Фігурка Луїджі LEGO®, що працює від двох батарейок AAA (не входять до набору).
Колекційні набори LEGO® Super MarioTM допомагають оживити знаменитих персонажів Super Mario і надають шанувальникам Маріо незліченні можливості для розширення, перебудови, персоналізації та створення власних унікальних рівнів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Колір | Рожевий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 71387 |
| Батарейки входять до комплекту | Немає |
| Вага | 0.49 |
| уважність | 1 |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 10 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 26 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 9 мм |
| Звуки/мелодії | Да |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 4 |
| Кількість батарейок | 2 |
| Кількість предметів у наборі | 280 |
| Логічне мислення | 1 |
| Матеріал паковання | Картон |
| Дрібна моторика | 1 |
| Навички конструювання | 1 |
| Підкатегорія | Конструктори |
| Підходить для сюжетно-рольових ігор | Да |
| Світлові ефекти | Да |
| Серія | Super Mario |
| Економічні навички | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Пізнання світу |
| Тип | Товар |
| Тип використовуваних батарейок | ААА |
| Ширина | 32 мм |
| Штрихкод | 5702016912593 |
| Емоційний інтелект | 1 |
| Мова друкованої інструкції | зображення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 55 360 647 ₴









