Глибокодова дослідна підводна стрічка LEGO® (60379) наповнена функціями та реалістичними деталями. Іграшкова підкладка обладнана крутою бульбашковою кабіною, бортовою науковою лабораторією, підводним дроном і механічним водолазним костюмом для дослідження морського дна. На місці корабля руйнування є акуляче лостово, гігантська медуза та затонув скарб. Просто додайте шість мініфігурок для годинника творчої сюжетної гри. Цей іграшковий набір для дітей від 7 років містить ілюстрований посібник зі збирання та інструкції в застосунку LEGO Builder. Це дивовижний цифровий путівник, що дає змогу дітям будувати, досліджувати та відстежувати свій прогрес у будівництві, масштабувати та розглядати моделі з усіх боків. Іграшкові набори LEGO City містять круті транспортні засоби, реалістичні споруди та цікавих персонажів для безлічі годин гри, їх можна поєднувати з іншими наборами із серії LEGO City.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Вікова група | Від 8 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Для хлопчиків |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 60379 |
| Вага | 1.78 |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 10 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 7 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 38 мм |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 4 |
| Кількість предметів у наборі | 842 |
| Дрібна моторика | 1 |
| Навички конструювання | 1 |
| Підкатегорія | Конструктори |
| Підходить для сюжетно-рольових ігор | 1 |
| Серія | City |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Транспорт і техніка |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Ширина | 48 мм |
| Штрихкод | 5702017416397 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 96 728 607 ₴









