Дітям, які люблять насичені дії гри, сподобається набір «Пожежна бригада та поліцейська гонитва» LEGO® City (60319). У ньому багато деталей і крутої техніки. Це пожежна машина з дроном, поліцейський мотоцикл і машина для втечі злочинниці. Просто додайте фігурку кішки та 3 мініфігурки, включно з пожежником Боба із серіалу «ЛЕГО Сіті: пригоди», і починайте гру!
Чудові конструктори для дітей від 5 років
До цього набору входить покрокова інструкція зі збирання в картинках, а в безплатному застосунку LEGO® Building Instructions для смартфонів і планшетів доступне електронне керівництво. Його зрозумілі інструменти масштабування й повороту дають змогу дітям розглядати моделі з усіх боків у процесі складання.
Світ творчого конструювання LEGO® City
Ігрові набори LEGO® City залишають чудові враження від збирання та гри з красивими будівлями, реалістичною технікою, цікавими персонажами, що надихають на творчу гру.
• Набір містить пожежну машину з дроном, поліцейський мотоцикл, машину мішені, сцену пожежі зі світлофором, фігурку кота та 3 мініфігурки, зокрема персонажа серіалу «ЛЕГО Сіті» Боба.
• Діти можуть стріляти з дрона елементами води LEGO®, підіймати й опускати полум'я LEGO® на місці пожежі.
• Подарунок на день народження або просто так: цей ігровий набір LEGO® City з пожежником призначений для дітей віком від 5 років, яким подобаються творчі рольові ігри.
• Розміри пожежної машини з іграшковим дроном: 16 х 7 х 6 см.
• Веселі аксесуари LEGO®: серед іграшкових аксесуарів у цьому наборі є риба, наручники, 2 рації, 3 банкноти та мішок мішені.
Чудові конструктори для дітей від 5 років
До цього набору входить покрокова інструкція зі збирання в картинках, а в безплатному застосунку LEGO® Building Instructions для смартфонів і планшетів доступне електронне керівництво. Його зрозумілі інструменти масштабування й повороту дають змогу дітям розглядати моделі з усіх боків у процесі складання.
Світ творчого конструювання LEGO® City
Ігрові набори LEGO® City залишають чудові враження від збирання та гри з красивими будівлями, реалістичною технікою, цікавими персонажами, що надихають на творчу гру.
• Набір містить пожежну машину з дроном, поліцейський мотоцикл, машину мішені, сцену пожежі зі світлофором, фігурку кота та 3 мініфігурки, зокрема персонажа серіалу «ЛЕГО Сіті» Боба.
• Діти можуть стріляти з дрона елементами води LEGO®, підіймати й опускати полум'я LEGO® на місці пожежі.
• Подарунок на день народження або просто так: цей ігровий набір LEGO® City з пожежником призначений для дітей віком від 5 років, яким подобаються творчі рольові ігри.
• Розміри пожежної машини з іграшковим дроном: 16 х 7 х 6 см.
• Веселі аксесуари LEGO®: серед іграшкових аксесуарів у цьому наборі є риба, наручники, 2 рації, 3 банкноти та мішок мішені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Чехія |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Для хлопчиків |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 60319 |
| Вага | 0.58 |
| уважність | 1 |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 6 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 26 мм |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 4 |
| Кількість предметів у наборі | 295 |
| Логічне мислення | 1 |
| Дрібна моторика | 1 |
| Навички конструювання | 1 |
| Підкатегорія | Конструктори |
| Підходить для сюжетно-рольових ігор | 1 |
| Серія | City |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Тематика | Транспорт і техніка |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Ширина | 28 мм |
| Штрихкод | 5702017161037 |
| Емоційний інтелект | 1 |
| Мова друкованої інструкції | зображення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 203 232 ₴







