Дітей від 5 років чекають відкриті ігрові можливості в цьому наборі LEGO® Disney «Двор замка Ельзи» (43199), який містить арку внутрішнього дворика замка з фонтаном, деталізовану фігурку мінікульки, фігурку LEGO Сніжок і спеціальну «бриліантове» плаття, що з'єднується з дном фонтана, — місцем для зберігання мініляльки.
Інтерактивні інструкції зі збирання, доступні в безплатному застосунку LEGO Building Instructions, допомагають дітям візуалізувати модель за допомогою інтуїтивно зрозумілих інструментів.
Фанати Disney's Frozen отримають важливі навички з цим набором. Конструктор допомагає розвивати впевненість дітей, одночасно розпалюючи уяву та творчі здібності, коли вони розігрують сцени з фільмів або створюють свої. Набіром можна грати окремо або додавати в інші набори LEGO Disney (продаються окремо).
Цей веселий набір дає змогу дітям грати з мінілялькою Ельзи та фігуркою LEGO Сніжок від Діснея, а також стане креативним подарунком для дітей із будь-якого випадку
Інтерактивні інструкції зі збирання, доступні в безплатному застосунку LEGO Building Instructions, допомагають дітям візуалізувати модель за допомогою інтуїтивно зрозумілих інструментів.
Фанати Disney's Frozen отримають важливі навички з цим набором. Конструктор допомагає розвивати впевненість дітей, одночасно розпалюючи уяву та творчі здібності, коли вони розігрують сцени з фільмів або створюють свої. Набіром можна грати окремо або додавати в інші набори LEGO Disney (продаються окремо).
Цей веселий набір дає змогу дітям грати з мінілялькою Ельзи та фігуркою LEGO Сніжок від Діснея, а також стане креативним подарунком для дітей із будь-якого випадку
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Угорщина |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 43199 |
| Вага | 0.38 |
| уважність | 1 |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 12 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 5 мм |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 4 |
| Кількість предметів у наборі | 53 |
| Логічне мислення | 1 |
| Дрібна моторика | 1 |
| Навички конструювання | 1 |
| Підкатегорія | Конструктори |
| Підходить для сюжетно-рольових ігор | 1 |
| Серія | Disney |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Інженерія |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Ширина | 14 мм |
| Штрихкод | 5702017154299 |
| Мова друкованої інструкції | зображення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 980 045 ₴







