У наборі «Двор замка Анни» LEGO® Disney (43198) дітей віком від 5 років чекають нескінченні можливості для гри. Він має двір з аркою та фонтаном, мініляльку та фігурку саламандри LEGO. Особливе «міліантове» плаття, яке з'єднується з чашею фонтану в сховище для мініляльки, приносить ще більше задоволення.
Інтерактивні електронні інструкції зі збирання, доступні в безплатному застосунку LEGO Building Instructions, допомагають дітям візуалізувати модель за допомогою інтуїтивно зрозумілих інструментів.
Цей набір дає змогу шанувальникам «Холодного серця 2» Disney набути важливих навичок. Складання допомагає розвивати впевненість у собі, а сам набір стимулює уяву та творчість дітей, коли ті повторюють сцени з мультфільму або вигадують свої власні.
З набором можна грати самостійно або додавати до інших наборів LEGO Disney (продаються окремо). Цей набір із мінілялькою діснеївською Ганною і фігуркою саламандри Бруні LEGO допоможе дітям швидко почати гру та стане чудовим творчим подарунком із будь-якого випадку.
Інтерактивні електронні інструкції зі збирання, доступні в безплатному застосунку LEGO Building Instructions, допомагають дітям візуалізувати модель за допомогою інтуїтивно зрозумілих інструментів.
Цей набір дає змогу шанувальникам «Холодного серця 2» Disney набути важливих навичок. Складання допомагає розвивати впевненість у собі, а сам набір стимулює уяву та творчість дітей, коли ті повторюють сцени з мультфільму або вигадують свої власні.
З набором можна грати самостійно або додавати до інших наборів LEGO Disney (продаються окремо). Цей набір із мінілялькою діснеївською Ганною і фігуркою саламандри Бруні LEGO допоможе дітям швидко почати гру та стане чудовим творчим подарунком із будь-якого випадку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 43198 |
| Вага | 0.38 |
| уважність | 1 |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 12 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 5 мм |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 4 |
| Кількість предметів у наборі | 74 |
| Логічне мислення | 1 |
| Дрібна моторика | 1 |
| Навички конструювання | 1 |
| Підкатегорія | Конструктори |
| Підходить для сюжетно-рольових ігор | 1 |
| Серія | Disney |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Інженерія |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Ширина | 14 мм |
| Штрихкод | 5702017154282 |
| Мова друкованої інструкції | зображення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 980 045 ₴







