Imaginative kids aged 7+ can be transported to a mythical land for enthralling action with this 3in1 Magical Unicorn (31140) building set. It features a unicorn toy with a golden horn, colorful tail, and posable legs and hooves. It can be presented in 2 different positions: standing on 4 legs or reared up on its 2 hind legs for an iconic pose and displayed on the set’s rainbow stand.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Возрастная группа | От 5 лет |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Золотистый |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 31140 |
| Вес | 0.21 |
| Возраст | 5+ |
| Возраст детей до, лет | 7 |
| Высота | 5 мм |
| Гарантийный срок, мес. | 1 |
| Длина | 14 мм |
| Код УКТВЭД | 9503003500 |
| Кол-во в инд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в мастер-упаковке, шт. | 4 |
| Подкатегория | Конструкторы |
| Серия | Creator |
| Страна регистрации ТМ | Дания |
| Тип | Товар |
| Ширина | 19 мм |
| Штрихкод | 5702017415932 |
Информация для заказа
- Цена: 1 357 846 544 ₴









