Набір "Залізничний міст і рейки" від LEGO DUPLO доповнює набори DUPLO залізничної тематики. З ним ще більше можливостей для гри! Побудуйте високий міст і прокладіть залізничні колії будь-яким маршрутом. Допоможіть дитині встановити жовтий кубик, що активує, на рейки, щоб поїзд DUPLO, що проїжджає по ній, видавляв звуковий сигнал. Набір також містить фігурку ремонтного працівника LEGO DUPLO, дві цегли, лопату та валізу, за допомогою яких можна розігрувати різні сценки та історії.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Угорщина |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 10872 |
| Вага | 1.76 |
| уважність | 1 |
| Вік | 2 |
| Вік дітей до, років | 5 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 12 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 26 мм |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 2 |
| Кількість предметів у наборі | 26 |
| Логічне мислення | 1 |
| Дрібна моторика | 1 |
| Навички конструювання | 1 |
| Підкатегорія | Конструктори |
| Підходить для сюжетно-рольових ігор | 1 |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Серія | DUPLO |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Транспорт і техніка |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Ширина | 38 мм |
| Штрихкод | 5702016117240 |
| Мова друкованої інструкції | зображення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 723 770 ₴



