Заохочуйте малюків до вивчення букв за допомогою конструктора для дошкільнят LEGO® DUPLO® Town Вантажівка з алфавітом (10421).
Ця творча іграшка з алфавітом пропонує багато цікавого навчання в ігровій формі. Коли малюки чіпляють причіп до іграшкової вантажівки та допомагають двом фігуркам LEGO DUPLO завантажувати та розвантажувати кубики, діти починають розпізнавати літери, вчити кольори, вдосконалювати мову та покращувати навички дрібної моторики.
Серед унікальних аксесуарів є іграшкова абетка LEGO DUPLO і стереодеталь, щоб заохочувати веселий спів разом із батьками та малюками. Ця навчальна іграшка заохочує малюків вигадувати творчі історії, коли вони залізають у кабіну іграшкової вантажівки та вирушають назустріч новим пригодам!
Почніть навчання малюків із конструкторів LEGO DUPLO, які дарують їм повну свободу гри, самовираження та навчання.
Ця творча іграшка з алфавітом пропонує багато цікавого навчання в ігровій формі. Коли малюки чіпляють причіп до іграшкової вантажівки та допомагають двом фігуркам LEGO DUPLO завантажувати та розвантажувати кубики, діти починають розпізнавати літери, вчити кольори, вдосконалювати мову та покращувати навички дрібної моторики.
Серед унікальних аксесуарів є іграшкова абетка LEGO DUPLO і стереодеталь, щоб заохочувати веселий спів разом із батьками та малюками. Ця навчальна іграшка заохочує малюків вигадувати творчі історії, коли вони залізають у кабіну іграшкової вантажівки та вирушають назустріч новим пригодам!
Почніть навчання малюків із конструкторів LEGO DUPLO, які дарують їм повну свободу гри, самовираження та навчання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Угорщина |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 10421 |
| Вага | 0.84 |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Висота | 9 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 26 мм |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 3 |
| Кількість предметів у наборі | 36 |
| Підкатегорія | Конструктори |
| Серія | DUPLO |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Тип | Товар |
| Ширина | 38 мм |
| Штрихкод | 5702017567464 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 42 200 566 ₴







