
М'яка іграшка-підвісок Lamaze Морква з прорізувачем (L27381)
696 ₴
- Готово до відправки
- Код: L27381
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
М'яка іграшка-підвіска Lamaze Морква з прорізувачем має кілька фактурних поверхонь, що ідеально підходять для тактильної стимуляції. Потягніть за затискач, щоб морквина з'явилася зі свого укриття. Грайте в хованки з цим усміхненим овочем скільки завгодно!
Сенсорна іграшка-підвіска з рельєфними візерунками, вузликами та шелесткими звуками обов'язково розважить малюків, стимулюючи їхнє почуття.
Іграшка для колясок і ліжечок постачається з гризунцем для жування, який допомагає заспокоїти ясна дитини в моменти дискомфорту.
Ця універсальна іграшка обладнана кільцем, яке можна прикріпити до будь-якої дитячої коляски та ліжечка, на автокрісло або дугу розвивального килимка.
М'яка іграшка-підвіска Lamaze Морківка буде цікава та корисна хлопчикам і дівчаткам від народження. Виконана з якісних і безпечних матеріалів. Батарейки не потрібні.
Сенсорна іграшка-підвіска з рельєфними візерунками, вузликами та шелесткими звуками обов'язково розважить малюків, стимулюючи їхнє почуття.
Іграшка для колясок і ліжечок постачається з гризунцем для жування, який допомагає заспокоїти ясна дитини в моменти дискомфорту.
Ця універсальна іграшка обладнана кільцем, яке можна прикріпити до будь-якої дитячої коляски та ліжечка, на автокрісло або дугу розвивального килимка.
М'яка іграшка-підвіска Lamaze Морківка буде цікава та корисна хлопчикам і дівчаткам від народження. Виконана з якісних і безпечних матеріалів. Батарейки не потрібні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lamaze |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Стан | Новий |
| Висота | 19 мм |
| Ширина | 14 мм |
| Довжина | 4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | L27381 |
| Вага | 0.06 |
| Вага (кг) | 0,04 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Да |
| Вік дітей до, років | 1,5 |
| Вік дітей від, міс. | 0 |
| Вікова група | Від 0 місяців |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Зорово-моторна координація | 1 |
| Код УКТВЕД | 9503004100 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 12 |
| Матеріал | текстиль, пластик |
| Матеріал паковання | Картон |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Відчуття | 1 |
| Підкатегорія | Іграшки на коляску та ліжечко |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Слух | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | США |
| Тематика | Сенсорика |
| Тип | Товар |
| Паковання | бирка |
| Колір | Різнобарвний |
| Штрихкод | 796714273815 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 696 ₴



