З розвивальною м'якою іграшкою Lamaze Збери гусеницю малюки від пів року відкриють для себе нові звуки, кольори та поверхні.
Ця мила гусениця — і м'яка іграшка, і сортер. Вона складається з восьми окремих сегментів, які легко з'єднуються разом. Дозвольте дитині складати гусеницю так, як вона захоче, або зіграйте з нею в підбір квітів.
Струсіть іграшку та стисніть, і малюк почує чудовий писк. Є різнобарвні стрічки, фактурні тканини, вузлуваті ніжки й безліч контрастних візерунків для вивчення.
Розвивальна м'яка іграшка Lamaze Збери гусеницю виготовлена з безпечних матеріалів і підходить хлопчикам і дівчаткам від 6 до 18 місяців. Батарейки не потрібні.
З Lamaze батьки та діти стають ближчими
З іграшками для малюків Lamaze можна використовувати застосунок Lamaze Play (AppStore і Google Play). Воно дає змогу ознайомитися з особливостями іграшок і знайти корисні способи грати, які зближують дітей і батьків, допомагають малюкам розвивати важливі для життя навички.
Як це зробити?
1. Знайдіть кольоровий ярлик Lamaze з куточками, пришитий до іграшки.
2. Спрямуйте камеру пристрою на зображення на ярлику, так, щоб він помістився в рамку.
3. Щоб дізнатися більше про іграшку, натискайте на кухлі зі значками на екрані.
Ця мила гусениця — і м'яка іграшка, і сортер. Вона складається з восьми окремих сегментів, які легко з'єднуються разом. Дозвольте дитині складати гусеницю так, як вона захоче, або зіграйте з нею в підбір квітів.
Струсіть іграшку та стисніть, і малюк почує чудовий писк. Є різнобарвні стрічки, фактурні тканини, вузлуваті ніжки й безліч контрастних візерунків для вивчення.
Розвивальна м'яка іграшка Lamaze Збери гусеницю виготовлена з безпечних матеріалів і підходить хлопчикам і дівчаткам від 6 до 18 місяців. Батарейки не потрібні.
З Lamaze батьки та діти стають ближчими
З іграшками для малюків Lamaze можна використовувати застосунок Lamaze Play (AppStore і Google Play). Воно дає змогу ознайомитися з особливостями іграшок і знайти корисні способи грати, які зближують дітей і батьків, допомагають малюкам розвивати важливі для життя навички.
Як це зробити?
1. Знайдіть кольоровий ярлик Lamaze з куточками, пришитий до іграшки.
2. Спрямуйте камеру пристрою на зображення на ярлику, так, щоб він помістився в рамку.
3. Щоб дізнатися більше про іграшку, натискайте на кухлі зі значками на екрані.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lamaze |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 22 см |
| Довжина | 10 см |
| Матеріал | Текстиль |
| Стан | Новий |
| Ширина | 23 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | L27244 |
| Вага | 0.22 |
| Вага (кг) | 0,1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Да |
| Вік дітей до, років | 1 |
| Вік дітей від, міс. | 6 |
| Вікова група | Від 6 місяців |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Зорово-моторна координація | 1 |
| Код УКТВЕД | 9503004100 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 6 |
| Матеріал паковання | Картон |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Відчуття | 1 |
| Підкатегорія | М'які іграшки |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Слух | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | США |
| Тематика | Перші іграшки |
| Тип | Товар |
| Паковання | Картонна коробка |
| Колір | Різнобарвний |
| Штрихкод | 796714272443 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 297 ₴








