Іграшковий тягач і трактор John Deere Kids зі світлом і звуком сподобається дітям від 18 місяців.
Цей дует веселих машинок містить тягач із рамою, яка опускається для заїзду трактора. Тягач має світлові та звукові ефекти для цікавої гри. Вантажівку можна використовувати для перевезення інших транспортних засобів.
Іграшковий тягач і трактор John Deere Kids мають колеса, що вільно котяться, для легкого штовхання. Батарейки 2 AA входять до комплекту.
Цей дует веселих машинок містить тягач із рамою, яка опускається для заїзду трактора. Тягач має світлові та звукові ефекти для цікавої гри. Вантажівку можна використовувати для перевезення інших транспортних засобів.
Іграшковий тягач і трактор John Deere Kids мають колеса, що вільно котяться, для легкого штовхання. Батарейки 2 AA входять до комплекту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | John Deere Kids |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Вікова група | Від 18-ти місяців |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Висота | 21 мм |
| Ширина | 14 мм |
| Довжина | 37 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 47207 |
| Батарейки входять до комплекту | Да |
| Вага | 0.86 |
| Вага (кг) | 0,45 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Да |
| Вік | 1,5 |
| Вік дітей до, років | 2 |
| Уяву | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Звуки/мелодії | Да |
| Зорово-моторна координація | 1 |
| Код УКТВЕД | 9503005500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 4 |
| Кількість батарейок | 2 |
| Координація рухів | 1 |
| Матеріал паковання | Картон |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Іграшкові машинки та техніка |
| Підходить для сюжетно-рольових ігор | 1 |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Світлові ефекти | Да |
| Слух | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | США |
| Тематика | Транспорт і техніка |
| Тип | Товар |
| Тип використовуваних батарейок | AA |
| Паковання | лоток |
| Колір | Різнобарвний |
| Штрихкод | 36881472070 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 560 ₴





