Веселе піаніно зі світловими та звуковими ефектами у формі ігрового центру, який допоможе малюкові розвинути музичне сприйняття й дрібну моторику рук.
Квітка, равлик, метелик, сонечко стимулюють виконання різних рухів: обертання, затискач, утримання та інші. Піаніно-чорв'ячок має два режими відтворення: у режимі No1 клавіші піаніно відповідають нотам до, ре, мі, фа; у режимі No2 чотири клавіші відповідають чотирьом музичним стилях: кантрі, рок, джаз, класика. Кнопки регулювання гучності допоможуть вибрати комфортний рівень звучання.
Для гри потрібні 3 батарейки ААА (не в комплекті).
Підходить для дітей від 6 місяців.
Квітка, равлик, метелик, сонечко стимулюють виконання різних рухів: обертання, затискач, утримання та інші. Піаніно-чорв'ячок має два режими відтворення: у режимі No1 клавіші піаніно відповідають нотам до, ре, мі, фа; у режимі No2 чотири клавіші відповідають чотирьом музичним стилях: кантрі, рок, джаз, класика. Кнопки регулювання гучності допоможуть вибрати комфортний рівень звучання.
Для гри потрібні 3 батарейки ААА (не в комплекті).
Підходить для дітей від 6 місяців.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hola Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Розміри | |
| Висота | 13 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Довжина | 5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | A927 |
| Батарейки входять до комплекту | Немає |
| Вага | 0.3 |
| Вага (кг) | 0,2 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік дітей до, років | 1,5 |
| Вік дітей від, міс. | 6 |
| Вікова група | Від 6 місяців |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Звуки/мелодії | Да |
| Код УКТВЕД | 9503005500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 24 |
| Кількість батарейок | 3 |
| Матеріал паковання | Картон |
| Музичні здібності | 1 |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Музичні іграшки |
| Світлові ефекти | Да |
| Слух | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Музика |
| Тип | Товар |
| Тип використовуваних батарейок | AAA |
| Вимагає збирання | Немає |
| Колір | зелений, різнобарвний |
| Штрихкод | 6944167192717 |
| Мова пісень/слів | англійська |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 411 083 ₴








