Набір із 6 брязкалець — кільце, цукерка, телефон, труба, кулька, бабка — допомагає допитливому непосиді самостійно розвивати здатність до вивчення навколишнього світу. У разі струсу брязкальця видають добре помітні звуки, завдяки чому розвивається слухове сприйняття малюка. Різнобарвні кульки та смужки на брязкальцях стимулюють візуальне сприйняття та здатність розрізняти кольори. Брязкальця можна трясти, стискати або скручувати, тренуючи гнучкість пальців і покращуючи координацію рухів. Завдяки різним текстурам брязкальця розвивають тактильні відчуття.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hola Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Висота | 31 мм |
| Ширина | 48 мм |
| Довжина | 10 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 939A |
| Вага | 0.9 |
| Вага (кг) | 0,5 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік дітей до, років | 1 |
| Вік дітей від, міс. | 3 |
| Вікова група | Від 3 місяців |
| Уяву | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 12 |
| Матеріал паковання | картон, пластик |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Погремушки |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Слух | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Перші іграшки |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Штрихкод | 6944167193912 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 224 386 ₴

